TONYMOLY

Pielęgnacja skóry może stać się niezłą zabawą.

 

Takie przesłanie szerzy popularna koreańska marka TONYMOLY, której wesołe opakowania wniosą radość do codziennej, porannej i wieczornej, pielęgnacji. Czy w Twojej łazience kiedykolwiek gościła panda, ośmiornica lub króliczek? Te kosmetyki z pewnością poprawią Ci nastrój.

Marka TONYMOLY, znana również jako Tony Moly, narodziła się w 2006 roku w Seulu. Kombinacja wysokiej jakości składników, innowacyjnych technologii i niepowtarzalnego, uroczego designu podbiła serca klientów nie tylko w Korei Południowej, ale i na całym świecie. Z całą pewnością produkty Tony Moly nie są nudne.

Dowodzą tego maseczki TONYMOLY. Maska na noc TONYMOLY Panda’s Dream wspaniale dopieści Twoją skórę podczas snu. Dla odmiany maska w płacie TONYMOLY I’m REAL Pumpkin walczy ze zmarszczkami. A jeśli chciałabyś wypróbować coś niekonwencjonalnego, sięgnij po produkty z serii TONYMOLY Egg Pore. Zawierają proteiny jajka oraz ekstrakty roślinne, które perfekcyjnie oczyszczają pory, regulują produkcję sebum, a jednocześnie koją skórę, nawilżają ją i nadają jej elastyczność.

cały tekst ukryć tekst