Skip to main content

Thalia SodiBlooming Opal woda perfumowana dla kobiet

1×
Thalia Sodi Blooming Opal woda perfumowana dla kobiet
Thalia Sodi Blooming Opal woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: TSO02464

Elegancja skoncentrowana w srebrnobiałym flakonie. Damska woda perfumowana Thalia Sodi Blooming Opal, zainspirowana opalem, przypomina swoimi nutami zapachowymi grę różnorodnych kolorów, tak typową właśnie dla tego szlachetnego minerału.

  • kwiatowo-drzewny zapach z nutami piżma
  • zainspirowany pięknem i mieniącymi się kolorami opalu
  • element kolekcji zapachów meksykańskiej piosenkarki i aktorki Thalíi

Skład zapachu
Początkową świeżość bergamoty uzupełniają i łagodzą jedwabiste nuty wiciokrzewu i lilii wodnych. W sercu kompozycji zapachowej dołączają do nich jeszcze inne akordy kwiatowe. Odurzający bukiet białych kwiatów jest symbolicznie skomponowany z gardenii, tuberozy i jaśminu arabskiego. Piżmowa baza zapachu, którą można wyczuć na końcu, ale za to pozostaje wyczuwalna najdłużej, urzeka łagodną słodkością kokosa i drzewa sandałowego.

Historia zapachu
Zapach Thalia Sodi Blooming Opal jest częścią kolekcji pięciu wód perfumowanych zainspirowanych kamieniami szlachetnymi. Właśnie te kamienie zachwyciły meksykańską piosenkarkę Thalíę. Zapach, który opowiada o wyjątkowości opalu, stworzył w 2019 roku doświadczony perfumiarz Harry Fremont.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
wiciokrzew, grzybień północny, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin arabski, tuberoza, gardenia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, drzewo sandałowe, kokos
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne