TePeExtra Soft szczoteczki międzyzębowe

3×
TePe Extra Soft szczoteczki międzyzębowe 8 szt.
TePe Extra Soft szczoteczki międzyzębowe 8 szt.
Zaoszczędź
60,60

Zaoszczędź 59%
0,45 mm 8 szt.
24,60

W magazynie | 3,08 / 1 szt., w tym VAT | Kod: TET1403
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Do przestrzeni międzyzębowych wnikają nie tylko resztki jedzenia, ale osadza się w nich również płytka nazębna, której nie da się usunąć zwykłą szczoteczką do zębów. Szczoteczka międzyzębowa TePe Extra Soft została zaprojektowana tak, aby bez problemu wnikać do najtrudniej dostępnych miejsc. Jej wyjątkowo miękkie włókna są odpowiednie dla wrażliwych dziąseł. Drut szczoteczki jest pokryty tworzywem sztucznym dla bezpiecznego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i obszaru wokół implantów.

Możesz wybrać szczoteczki międzyzębowe TePe Extra Soft w różnych rozmiarach o długości włosia w zakresie 0,45-1,1 mm. W pakiecie znajduje się również praktyczny pokrowiec, który docenisz przede wszystkim podczas podróży.

Właściwości:

  • doskonale oczyszcza przestrzenie międzyzębowe → o 40% bardziej skuteczne usuwanie
    płytki nazębnej w porównaniu z klasyczną szczoteczką
  • nie podrażnia wrażliwych dziąseł i jest bezpieczna dla implantów
  • skuteczna profilaktyka zapalenia dziąseł i próchnicy
  • pomaga redukować nieświeży oddech
  • wygodnie leży w dłoni dzięki ergonomicznemu kształtowi
  • etui podróżne ułatwia przechowywanie

Sposób użycia:
Ostrożnie umieść szczoteczkę w przestrzeni między zębami i przesuwając ją do przodu i do tyłu. Po użyciu dokładnie opłucz.

Kosmetyki TePe | TePe – jakość w higienie jamy ustnej. Szwedzka rodzinna firma TePe założona w 1965 r. zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą skutecznych produktów wysokiej jakości do higieny jamy ustnej.
Marka TePe stawia sobie za cel podniesienie świadomości w zakresie higieny jamy ustnej, a zwłaszcza świadomości, jak ważne jest czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, które podnosi zdrowie całej jamy ustnej oraz przyczynia się do podniesienia jakości życia na całym świecie.
Wielu ludzi zaniedbuje pielęgnację przestrzeni międzyzębowej. Zwykłe szczoteczki do zębów czyszczą tylko częściowo powierzchnię zębów, więc w jamie ustnej pozostaje wiele szkodliwych bakterii, które skrywają się w przestrzeniach między zębami. Mogą one powodować zapalenie dziąseł, próchnicę i nieświeży oddech.
Rozwiązaniem jest regularne stosowanie narzędzi przeznaczonych specjalnie do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki międzyzębowe TePe produkuje się w wielu wariantach (modelach i rozmiarach), by jak najlepiej odpowiadały na indywidualne potrzeby. Poszczególne serie różnią się kolorem, dzięki czemu wybór jest prostszy. Wszystkie natomiast posiadają szczególne właściwości, które zapewniają najwyższą jakość i skuteczność.  Dla bezpieczeństwa stosowania metalowe części pokryte są plastikiem. Dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu umożliwiony jest dostęp zarówno do przestrzeni między przednimi, jak i trzonowymi zębami, a ergonomiczny kształt uchwytów z materiału nadającego się do recyklingu zapewnia łatwe i wygodne użytkowanie. Szczoteczki międzyzębowe i inne produkty do pielęgnacji jamy ustnej marki TePe tworzone są we współpracy ze stomatologami.
Motto marki TePe brzmi: „Zależy nam na waszym zdrowym uśmiechu“.