TePe Angleszczoteczki międzyzębowe

2×
TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
0,6 mm 6 szt.
16,50

2,75 / 1 szt., w tym VAT
 • TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
 • TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
 • TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
 • TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
 • TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
 • TePe Angle szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Kod: TET1384 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 17.08.2020
Nasze sklepy
wtorek 18.08.2020

Opis produktu TePe Angle

Często bardzo trudno jest dostać się do wąskich przestrzeni międzyzębowych przy pomocy zwykłej szczoteczki do zębów. W tym celu stworzono specjalną szczoteczkę międzyzębową TePe Angle. Z łatwością wnika pomiędzy zęby, skąd dokładnie usuwa płytkę nazębną. W efekcie znacząco minimalizuje ryzyko powstania próchnicy czy zapalenia dziąseł.

Szczoteczka międzyzębowa TePe Angle ma skośną główkę z drobnymi włóknami do delikatnego czyszczenia okolic wrażliwych dziąseł i implantów dentystycznych. Dzięki długiemu uchwytowi dobrze utrzymuje się w dłoni i umożliwia czyszczenie pod pożądanym kątem. Możesz wybierać spośród kilku średnic włókien.

Właściwości:

 • delikatnie oczyszcza szczeliny między zębami → efektywność usuwania
  płytki nazębnej większa nawet o 40% w porównaniu z klasyczną szczoteczką
 • zapobiega zapaleniom dziąseł i próchnicy zębów
 • delikatna dla wrażliwych dziąseł
 • bezpiecznie czyści przestrzenie wokół implantów
 • pomaga wyeliminować nieświeży oddech
 • wygodnie trzyma się w dłoni dzięki długiemu uchwytowi

Sposób użycia:
Ostrożnie umieść szczoteczkę w przestrzeni między zębami i przesuwaj ją do przodu i do tyłu. Po użyciu należy szczoteczkę dokładnie opłukać.

O marce TePe

p>Kosmetyki TePe | TePe – jakość w higienie jamy ustnej. Szwedzka rodzinna firma TePe założona w 1965 r. zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą skutecznych produktów wysokiej jakości do higieny jamy ustnej.
Marka TePe stawia sobie za cel podniesienie świadomości w zakresie higieny jamy ustnej, a zwłaszcza świadomości, jak ważne jest czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, które podnosi zdrowie całej jamy ustnej oraz przyczynia się do podniesienia jakości życia na całym świecie.
Wielu ludzi zaniedbuje pielęgnację przestrzeni międzyzębowej. Zwykłe szczoteczki do zębów czyszczą tylko częściowo powierzchnię zębów, więc w jamie ustnej pozostaje wiele szkodliwych bakterii, które skrywają się w przestrzeniach między zębami. Mogą one powodować zapalenie dziąseł, próchnicę i nieświeży oddech.
Rozwiązaniem jest regularne stosowanie narzędzi przeznaczonych specjalnie do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki międzyzębowe TePe produkuje się w wielu wariantach (modelach i rozmiarach), by jak najlepiej odpowiadały na indywidualne potrzeby. Poszczególne serie różnią się kolorem, dzięki czemu wybór jest prostszy. Wszystkie natomiast posiadają szczególne właściwości, które zapewniają najwyższą jakość i skuteczność.  Dla bezpieczeństwa stosowania metalowe części pokryte są plastikiem. Dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu umożliwiony jest dostęp zarówno do przestrzeni między przednimi, jak i trzonowymi zębami, a ergonomiczny kształt uchwytów z materiału nadającego się do recyklingu zapewnia łatwe i wygodne użytkowanie. Szczoteczki międzyzębowe i inne produkty do pielęgnacji jamy ustnej marki TePe tworzone są we współpracy ze stomatologami.
Motto marki TePe brzmi: „Zależy nam na waszym zdrowym uśmiechu“.

Recenzje TePe Angle