Niebieska szminka

Uzupełnij swój imprezowy look o niebieskie usta albo zaszalej i zastosuj ciemny odcień błękitnej szminki w formie cieni do powiek. Ekstrawagancka matowa niebieska szminka sprawdzi się również w niebanalnym, codziennym makijażu. Wystarczy odrobina odwagi, a okaże się, że niebieska szminka może wspaniale podkreślić każdą Twoją stylizację. Ten odcień najlepiej prezentuje się na pełnych ustach i na twarzy bez widocznych cieni pod oczami i przebarwień, ponieważ błękit bezlitośnie podkreśla wszelkie plamy pigmentacyjne na skórze.

Jak stosować niebieską szminkę?

Podczas nakładania szminki nie zapomnij o bazie, dzięki której odcień na ustach utrzyma się przez dłuższy czas. Konturówką nakreśl kontury wokół ust, a następnie wypełnij je szminką, dzięki czemu unikniesz efektu rozmazania i uzyskasz perfekcyjny makijaż ust.

Na notino.pl znajdziesz błyszczące, matowe i metaliczne niebieskie szminki NYX Professional Makeup Dermacol. Który odcień wybierzesz?

Podobają Ci się niekonwencjonalne odcienie szminek? Do swojej nowej stylizacji z ciemnym lub jasnym odcieniem błękitu dodaj również fioletową lub czarną szminkę!