St.Tropez Prep & Maintainaplikator do kremu samoopalającego

23×
St.Tropez Prep & Maintain aplikator do kremu samoopalającego
St.Tropez Prep & Maintain aplikator do kremu samoopalającego
aplikator do kremu samoopalającego

Kod: STZ01852 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie adresu e-mail w celu przesłania informacji o dostępności konkretnego produktu przez spółkę Notino s.r.o. do dnia wysłania wiadomości e-mail o dostępności produktu, maksymalnie przez 1 rok. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​.

Opis produktu St.Tropez Prep & Maintain

Koniec z plamami na dłoniach od samoopalacza. Aplikator do kremu samoopalającego St.Tropez Prep & Maintain pomoże Ci nałożyć samoopalacz, a jednocześnie zapewni przyjemny masaż skóry. Połącz w ten sposób przyjemne z pożytecznym, a aplikacja kremu stanie się Twoim ulubionym rytuałem.

Właściwości:

  • gwarantuje równomierną aplikację preparatu samoopalającego
  • zapobiega powstawaniu nieestetycznych plam na skórze
  • chroni skórę dłoni przed niepożądanymi plamami
  • do wielokrotnego użytku

Sposób użycia:
Nałóż krem samoopalający na aplikator i równomiernie rozprowadź go na skórze. Upewnij się, że w żadnym miejscu warstwa kremu nie jest zbyt gruba oraz że nie pominięto żadnego miejsca.

O marce St.Tropez

Marka kosmetyków St.Tropez znana jest na całym świecie. Od wielu lat należy do absolutnej czołówki w dziedzinie produktów samoopalających i jest uwielbiana przez gwiazdy światowego formatu.
Naturalnie wyglądająca opalenizna osobistości świata show-businessu to efekt stosowania kosmetyków marki St.Tropez. Wszystkie odznaczają się przyjemnym zapachem i zapewniają szybką i bezpieczną opaleniznę. Skóra mężczyzn i kobiet po zaaplikowaniu preparatu jest delikatna, odświeżona i zachwyca naturalnym, złotobrązowym odcieniem.
Luksusowe produkty marki St.Tropez pozostawiają skórę równomiernie opaloną i atrakcyjną. Ty też możesz pochwalić się opalenizną, którą pokochały gwiazdy na całym świecie!  

Recenzje St.Tropez Prep & Maintain