SoulettoAurora Reed Diffuser dyfuzor zapachowy z napełnieniem

Souletto Aurora Reed Diffuser dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Souletto Aurora Reed Diffuser dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Nowość
Darmowa dostawa
225 ml
209,00

W magazynie | 92,89 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SLT01320
1
Upominek dla Ciebie
Już teraz zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu. Wpisz w koszyku kod home, a zniżka będzie Twoja. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Chcesz dodać pomieszczeniu odrobiny tajemniczości? Sięgnij po dyfuzor zapachowy Souletto Aurora Reed Diffuser. Dzięki połączeniu żywych, słodkich nut czarnej porzeczki lub kasztana w Twoim domu zapanuje przyjemna tajemnicza atmosfera, budząca jednocześnie uczucie radości. Ten elegancki zapach doskonale dopełni każde wnętrze.

Właściwości:

  • elegancki sposób, jak nadać domowi lub miejscu pracy piękny zapach
  • tworzy tajemniczą, a jednocześnie radosną atmosferę luksusu
  • stanowi designerskie dopełnienie wnętrza
  • obracając patyczki, ponownie zwiększysz intensywność zapachu

Skład zapachu:
Najpierw wyczujesz słodkie nuty czarnej porzeczki w połączeniu z miętą, która wnosi element świeżości. Utrzymująca się dłużej w kompozycji zapachowej czarna porzeczka harmonijnie miesza się później z kremowymi i kasztanowymi nutami. Słodycz i rozgrzewające akcenty wnoszą do zapachu wanilia i fasola tonka, które idealnie komponują się z czystym piżmem i drzewem gwajakowym.

Sposób użycia:
Otwórz pojemnik z pachnącą zawartością i włóż do niej patyczki. Potem umieść w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu. W idealnej sytuacji powietrze powinno tam naturalnie krążyć, nie tworząc jednak przeciągu. Dzięki temu spowolnisz tempo zużywania się zapachu. Intensywność zależy od tego, jak często będziesz obracać patyczki. Jeśli nie będziesz zmieniać ich pozycji, będą uwalniać zapach delikatnie i bardzo powoli.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarna porzeczka, mięta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
nuty kremowe, czarna porzeczka, kasztanowiec
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo gwajakowe, piżmo, wanilia, fasola tonka
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, słodki, owocowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy