Przejdź do głównej zawartości

Skin79

O marce Skin79

Misją koreańskiej marki Skin79 jest zyskać status najlepszego przyjaciela Twojej skóry. Tę misję oddaje już sama nazwa marki – liczbę „79“ wymawia się po koreańsku tak, jak wyraz „przyjaciele“, podczas gdy „skin“ to po angielsku „skóra“. Dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów, natychmiastowym rezultatom i stosowaniu naturalnych składników w formułach, kosmetyki Skin79 pomogą Ci odkryć tajemnicę piękna koreańskich kobiet i mężczyzn.

 

Bez wszechstronnego kremu BB trudno sobie już dziś wyobrazić makijaż i pielęgnację skóry. To właśnie marka Skin79 jest w dużej mierze odpowiedzialna za popularność tego produktu. Od samego początku swojej działalności, czyli od roku 2004, jest liderem w jego produkcji. Zespół Skin79 nie ustaje w staraniach i wciąż tworzy innowacyjne kosmetyki – korzysta w tym celu z szeroko zakrojonych badań, nowoczesnych technologii opracowywanych w koreańskich laboratoriach, a także oryginalnych rozwiązań wykorzystujących moc roślin zgodnie z tradycjami kultur Wschodu.

Wypróbuj na własnej skórze koreańskie kosmetyki, które podbiły serca użytkowników na całym świecie. Zwróć uwagę na Skin79 BB Cream Super+ Beblesh Balm. Ten krem tonujący jest dostępny w wersji nawilżającej, rozświetlającej lub przeciw niedoskonałościom skóry. Do bestsellerów w kategorii kremów BB należą też Skin79 Dark Panda BB Cream oraz Skin79 Angry Cat BB Cream. Warto również zwrócić uwagę na żel nawilżający i kojący Skin79 Jeju Aloe, który dzięki zawartości 99% aloesu stał się w ostatnich latach prawdziwym hitem.

cały tekst ukryć tekst