Siwe włosy

Bestsellery

Nie obawiaj się siwizny i naucz się nosić siwe włosy z dumą. Aby były piękne i zdrowe, stosuj specjalne preparaty do siwych włosów.

W miarę, jak włosy tracą pigment, stają się wrażliwsze i słabsze, dlatego potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Na Notino znajdziesz produkty do włosów siwych i białych z substancjami odżywczymi, takimi jak koenzym Q10, który stymuluje cebulki włosów i reaktywuje produkcję keratyny.

Do mycia włosów wybierz delikatny szampon do włosów siwych. Jeżeli Twoje włosy mają niepożądany żółty odcień, kup szampon silver, który zneutralizuje żółtawe zabarwienie. W naszej ofercie znajdziesz też szampony do szarych włosów z pigmentami koloryzującymi, nadające włosom ciemniejszy odcień.

Aby Twoje włosy były błyszczące i mocne, użyj odżywki lub maski do włosów. Jeśli chcesz ożywić kolor, możesz wypróbować odżywkę upiększającą lub spray ze srebrnymi pigmentami. Białe włosy są pozbawione pigmentu, który działa jak filtr przeciwsłoneczny, dlatego używaj wyłącznie produktów z filtrem UV, który ochroni Cię przed szkodliwym działaniem słońca.

Chcesz ukryć siwiznę? Sposobem na siwe włosy jest farba. Należy jednak kierować się zasadą, aby użyć farby jaśniejszej o ton od naturalnego koloru włosów. Dzięki temu odcień nie będzie zbyt intensywny, co nada fryzurze bardziej naturalnego wyglądu.

Wybierz coś dla siebie z szerokiej oferty produktów do siwych i białych włosów marek Alpecin, Schwarzkopf Professional, L'Oréal Professionnel i innych. Oferujemy ceny niższe niż w sklepach stacjonarnych.