Sisley Soir d'Orient woda perfumowana dla kobiet

15×
Sisley Soir d'Orient woda perfumowana dla kobiet
Sisley Soir d'Orient woda perfumowana dla kobiet
100 ml
599,00

599,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: SIS0294 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 21.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 21.04.2021

Opis Sisley Soir d'Orient
Skład

Już od pierwszego użycia otuli Cię charakterystyczna, aż niemal magiczna atmosfera orientalnego pałacu. Woda perfumowana Sisley Soir d'Orient symbolizuje promienną kobiecość, która w sobie skrywa zagadkę, jak i zmysłowość.

  • tajemniczy i zmysłowy orientalny zapach
  • inspiracją była magia orientalnego pałacu
  • jest wyrazem niejednoznacznej, oszałamiającej, promiennej kobiecości

Skład zapachu
Kompozycję otwiera świeża bergamotka i orientalna nuta szafranu. Potem zapach łączy się z intensywną nutą róży, ziołowo-korzennym geranium i ostrym czarnym pieprzem. Całą kompozycję uzupełnia mocne kadzidło, które jest łagodzone ciepłym drzewem sandałowym i ziemistą paczulą.

Historia zapachu
Ten śliczny zapach został wydany w 2015 roku. Jego nietypowy i elegancki flakon wraz ze złotym korkiem, który w sobie skrywa twarz, na pewno każdy zapamięta.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
szafran, bergamotka, galbanum
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
geranium, czarny pieprz, róża
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kadzidło, paczuli, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
orientalne

O marce Sisley

Perfumy Sisley | Kosmetyka Sisley, która często jest nazywana pełną nazwą Sisley Paris, pochodzi z pełnej uroku okolicy Blois, gdzie te wyjątkowe produkty kosmetyczne są produkowane. Założycielem marki Sisley jest hrabia Hubert d´Ornano, który był odkrywcą wielu ważnych gatunków roślin na całym świecie. Dzięki tej wiedzy w 1976 roku postanowił założyć firmę Sisley, która stała się jednym z największych producentów luksusowych perfum i kosmetyków na świecie. Wyjątkowość tych produktów polega na  stosowaniu olejków eterycznych, które są wzbogacone w składniki naturalne i różne gatunki roślin. Produkty łączą związek pomiędzy człowiekiem i naturą.

Recenzje Sisley Soir d'Orient15