Salvatore Ferragamo Uomo woda toaletowa limitowana edycja dla mężczyzn

Salvatore Ferragamo Uomo woda toaletowa limitowana edycja dla mężczyzn
Salvatore Ferragamo Uomo woda toaletowa limitowana edycja dla mężczyzn
100 ml
144,90

144,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: SAF02238 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 16.06.2021
Nasze sklepy
środa 16.06.2021

Opis Salvatore Ferragamo Uomo
Skład

Ponadczasowa klasyka, oddająca hołd męskiej elegancji i wrodzonej charyzmie. Męska woda toaletowa Salvatore Ferragamo Uomo szybko stanie się nieodłącznym uzupełnieniem Twojej osobowości.

  • zapach drzewny
  • zapach odpowiedni dla nowoczesnego gentlemana
  • edycja limitowana

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
Grupy zapachów
drzewne

O marce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.

Recenzje Salvatore Ferragamo Uomo