Salvatore FerragamoIncanto Charms woda toaletowa dla kobiet

9×
Salvatore Ferragamo Incanto Charms woda toaletowa dla kobiet
Salvatore Ferragamo Incanto Charms woda toaletowa dla kobiet
Promocje
Zaoszczędź
345,00

Zaoszczędź 76%
100 ml
82,80

W magazynie | 82,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAF0033
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Oczaruj swoje zmysły! Przenieś się do zaczarowanej krainy pełnej magii i kolorów! Woda toaletowa dla kobiet Salvatore Ferragamo Incanto Charms przeniesie Cię do świata pełnego radości, gdzie nie ma miejsca dla monotonii.

  • owocowo - kwiatowy zapach
  • dla kobiet lubiących radosne zapachy
  • doskonały na co dzień, zwłaszcza w cieplejsze dni

Skład zapachu
Zapach rozpoczyna się aromatycznymi akordami passiflory i wiciokrzewu, dzięki czemu zapach jest tajemniczy i urzekający. Serce zapachu to niezwykła kombinacja przyciągającego jaśminu i zmysłowej róży. Baza zapachu oczarowuje aromatem cielesnego piżma i głębokiego drzewa sandałowego. Zapach Incanto Charms to połączenie realnego świata z kolorowym światem fantazji. Zapach jest niezwykle radosny, pełny magii i przyjemności.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
wiciokrzew, passiflora
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.