Salvatore FerragamoAcqua Essenziale Blu woda toaletowa dla mężczyzn

6×
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu woda toaletowa dla mężczyzn
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu woda toaletowa dla mężczyzn
30 ml

Kod: SAF0810 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Opis Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu
Skład

Rzuć się w wir wydarzeń i zrealizuj to, co zaplanowałeś, krok po kroku! Woda toaletowa dla mężczyzn Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu, to dynamiczny zapach dla mężczyzny, który nie boi się podejmować nowych wyzwań! Z odwagą dąż do realizacji swoich celów!

  • orientalno-fougere zapach
  • dla mężczyzn śmiało dążących do celu
  • idealny zapach zwłaszcza na cieplejsze dni

Skład zapachu
Zapach rozpoczyna się aromatem orzeźwiającej cytryny, soczystej bergamotki i wyrazistego kardamonu. Serce zapachu w magiczny sposób przyciąga aromatem mistycznego cedru. Baza zapachu jest wyraźna i wyczuwalne są w niej zmysłowe aromaty fasoli tonka, paczuli, ambroksenu i benzoiny.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, kardamon, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
cedr, nagarmotha
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, fasola tonka, ambroxan, benzoina
Grupy zapachów
orientalne

O marce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.

Recenzje Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu6