Roja ParfumsVetiver perfumy dla mężczyzn

2×
Roja Parfums Vetiver perfumy dla mężczyzn
Roja Parfums Vetiver perfumy dla mężczyzn
Promocje
Zaoszczędź
1954,00

Zaoszczędź 24%
50 ml
1479,90

Ponad 5 szt. w magazynie | 2959,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ROJ0321
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 27.01.2022

Vetiver to szyprowy zapach dla mężczyzn brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania jedynie najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Jednocześnie świeże i wykwintne perfumy Roja Parfums Vetiver oferują męski, naturalnie elegancki zapach.

Roja Dove wyjaśnia, że do stworzenia perfum Vetiver zainspirowało go wspomnienie zapachu kochanki, który pozostaje na skórze tuż pożegnaniu. „Stworzyłem go, by ostatecznie wyjaśnić kwestię, jak powinien pachnieć mężczyzna,“ dodaje. Zapach Roja Parfums Vetiver otwiera nuta głowy akordami cytryny, bergamotki i werbeny egzotycznej. W sercu wyczuwalna jest róża stulistna, jaśmin z Grasse i czystek, a baza składa się z tonów galbanum, nasion selera, pieprzu i różowego pieprzu, kminku, gałki muszkatołowej, mchu dębowego, wetywerii, drewna i igieł cedrowych, drewna gwajakowego, amyrisu i labdanum.

Rozgrzewający, suchy, świeży i pikantny szyprowy zapach skupia się wokół namiętnych dymowych akcentów wetywerii, odświeżony jest cytrusami i jakby lekko zielonymi nutami. Dynamika cytrusów i lekko cytrynowej werbeny jest wzmocniona pikantną mieszanką przypraw. Niezwykła nuta nasion selera i galbanum dodaje jeszcze więcej świeżości tematowi przewodniemu – ognistej, dymnej wetywerii, a wszystko to znajduje się na rozgrzewającej bazie z nutami amyrisu i drewna gwajakowego, z którymi ujmująco korespondują róża i jaśmin. Cedr i igły cedrowe, podkreślone suchym zapachem mchu dębowego i zmysłowym skórzanym labdanum, doskonale zwieńczają zapach jako całość, ucieleśniający idealne perfumy szyprowe.

Zapach, mistrzowsko łączący drzewne, aromatyczne i świeże korzenne akcenty z cytrusowymi i zielonymi aspektami, jako całość jest rozgrzewający, suchy, pikantny oraz przede wszystkim niezwykle świeży. Perfumy pokazują, w jaki sposób ich twórca wyobraża sobie doskonały męski zapach. Roja Parfums Vetiver ucieleśniają wyszukaną, przy czym zupełnie naturalną elegancję.

Opakowanie Roja Parfums Vetiver jest luksusowe i eleganckie. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Vetiver jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Vetiver zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Vetiver są odpowiednie do noszenia przez cały rok, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośników szyprowych zapachów z kluczową rolą wetywerii i cytrusów. Tego, kto je nosi otoczą świeżą, naturalnie elegancką aurą i niezawodnie zapewnią mu pełną podziwu uwagę otoczenia. Dzięki swej najwyższej jakości i niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Vetiver stanowią doskonały prezent dla mężczyzny, którego chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Vetiver - świeży, naturalny, elegancki szyprowy zapach dla prawdziwych mężczyzn.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytryna, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
czystek, jaśmin, róża stulistna
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
igły cedrowe, drzewo gwajakowe, kminek, gałka muszkatołowa, pieprz, mech dębowy, cedr, galbanum, wetiweria, labdanum, amyris, różowy pieprz
Grupy zapachów
szyprowe