Roja Parfums Diaghilev perfumy unisex

2×
Roja Parfums Diaghilev perfumy unisex
Roja Parfums Diaghilev perfumy unisex
100 ml

Kod: ROJ0290 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod notino15 i zyskaj 15% zniżki na swoje ulubione perfumy. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis Roja Parfums Diaghilev
Skład

Diaghilev to szyprowy zapach dla mężczyzn i kobiet z kolekcji Imperial brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swym klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Luksusowe, bogate perfumy Roja Parfums Diaghilev zostały zainspirowane przez słynnego rosyjskiego krytyka sztuki.

 Sergej Pavlovič Ďagilev, którego imię noszą perfumy Diaghilev, był krytykiem sztuki, mecenasem, impresario baletowym oraz założycielem najważniejszej grupy baletowej z początku XX wieku. W XXI w. stał się inspiracją dla jednej z kolekcji mistrzowskich kompozycji zapachowych Roji Dove. „Jestem niezwykle dumny z tego dzieła,“ mówi o swoich perfumach Roja Dove. „Uwielbiam jego bogatą hojność, jego złożoność i głębię, intensywność i zmysłowość. Inspirowałem się Ďagilevem, jedną z najważniejszych sił twórczych dwudziestego wieku, która zmieniła świat i ustanowiła zupełnie nowe reguły. Zapach ten jest przeznaczony właśnie dla takich ludzi.“

Zapach perfum Roja Parfums Diaghilev otwiera nuta głowy składająca się z akordów cytryny, bergamotki, limonki, pomarańczy i estragonu, w sercu wyczuwalna jest róża stulistna, jaśmin z Grasse, tuberoza, ylang-ylang, heliotrop, fiołek, pąki czarnej porzeczki i brzoskwinia, a baza składa się z tonów goździków, kminku, gałki muszkatołowej, paczuli, mchu dębowego, wetywerii, benzoiny, wanilii, balsamu peruwiańskiego, korzenia kosaćca, styraka, labdanum, skóry, nasion aromatycznego kwiatu Ambrette, ambry, piżma oraz drewna cedrowego, gwajakowego i sandałowego. Perfumy Diaghliev są rozgrzewające, suche i słodkie, pikantne i delikatne oraz naprawdę niezwykle zmysłowe.

W bogatej, głębokiej bazie mech dębowy, wetywerię i paczulę rozgrzewa złożona mieszanka cennych rodzajów drewna i korzennych akcentów, otoczona zmysłowym połączeniem wanilii, benzoiny, balsamu peruwiańskiego, styraka, skórzanego labdanum, skóry, piżma i drogocennych składników w postaci ambrette i ambry. Całość tę równoważy mieszanka świeżych owoców cytrusowych połączona z estragonem i odkrywa swój uwodzicielski kwiatowy bukiet, ożywiony owocową nutą. Niezwykle złożony i bogaty zapach jako całość imponująco łączy drzewne i piżmowe akcenty z balsamicznymi, animalnymi, cytrusowymi i pudrowymi aspektami, czego wynikiem jest dzieło odznaczające się, jak określają sami przedstawiciele marki, „dekadenckim, upojnym wyrafinowaniem“.

Opakowanie Roja Parfums Diaghilev jest luksusowe. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Diaghilev jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Diaghilev zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Diaghilev są odpowiednie do noszenia przez cały rok, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, najlepiej jednak sprawdzą się w czasie chłodniejszych miesięcy. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośników oryginalnych szyprowych i aromatycznych drzewnych zapachów oraz wszystkich kreatywnych osobowości. Perfumy Diaghilev otoczą Cię niezwykle zmysłową aurą i niezawodnie zapewnią Ci pełną podziwu uwagę otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości i niesamowitej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe Roja Parfums Diaghilev stanowią doskonały prezent dla kogoś, kogo chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Diaghilev – niezwykle zmysłowe, bogate i głębokie perfumy, stworzone z myślą o twórczych osobowościach.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
estragon, bergamotka, cytryna, limonka, pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
ylang-ylang, tuberoza, paki porzeczki, róża stulistna, fiołek, brzoskwinia, heliotrop, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo gwajakowe, gałka muszkatołowa, wanilia, piżmo, mech dębowy, goździki, kminek, skóra, korzeń kosaćca, benzoina, ambra, styrax, labdanum, cedr, bursztyn, wetiweria, drzewo sandałowe, balsam peruwiański, paczuli
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

Recenzje Roja Parfums Diaghilev2