Roja ParfumsCandy Aoud perfumy unisex

Roja Parfums Candy Aoud perfumy unisex
Roja Parfums Candy Aoud perfumy unisex
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ROJ0322

Candy Aoud to orientalny zapach dla mężczyzn i kobiet brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swym klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Perfumy Roja Parfums Candy Aoud oferują niezwykle kreatywne podejście do oudowego zapachu z kulinarnymi, owocowymi akcentami.

Drewno pochodzące z drzew rodzaju Aquilaria, nazywane drewnem orłów, drewnem agarowym, oud, aoud czy (w jęz. arabskim) oudh, jest niesamowitym surowcem o żywicznym zapachu, najdroższym na świecie drewnem, którego od wieków używano do produkcji kadzidła i (szczególnie arabskich) perfum. Ten doprawdy królewski składnik, określany czasami również jako „drewno bogów“, Roja Dove przetworzył w zupełnie nowy sposób. „Kiedy pracowałem na Środkowym Wschodzie, otoczony hedonizmem i wszechobecną kulinarną rozpustą, zauważyłem, że miłośnicy oudu pragną czegoś nowego - czegoś kreatywnego. Dlatego zacząłem bawić się pomysłem połączenia drewna agarowego ze składnikami znanymi z kuchni,“ opisuje swoją inspirację Roja Dove.

W ten sposób powstały zupełnie niecodzienne perfumy odouwe. Roja Parfums Candy Aoud przedstawiają rzadkie i cenne drewno agarowe wtopione w orientalną kompozycję z wyraźnymi owocowymi, kulinarnymi nutami. Zapach tych unikalnych perfum otwiera nuta głowy akordami bergamotki i grejpfruta. W sercu wyczuwalna jest róża stulistna, jabłko, czarna porzeczka, gruszka i banan, a baza składa się z tonów rabarbaru, kardamonu, szafranu, gurjum, cibory, paczuli, mchu dębowego, balsamu jodłowego, drewna kaszmirowego, sandałowego i agarowego, amyrisu, korzenia kosaćca, kadzidła, brzozy, labdanum, skóry, ambry i piżma.

Bogatą, skórzaną bazę rozgrzewa mieszanka rzadkich rodzajów drewna, a wybija się w niej między innymi niezwykła nuta rabarbaru. Ożywiają ją przyprawy, a w sercu róża podkreśla słodycz owoców, którą wyważają cytrusy. Zapach, w oryginalny sposób łączący drzewne i owocowe nuty z balsamicznymi, rozgrzewająco korzennymi, słodkimi i skórzanymi aspektami, jako całość jest bogaty, delikatny, słodki, owocowy, pikantny i rozgrzewający. Roja Parfums Candy Aoud zgodnie z nazwą przedstawiają oudowy zapach z kulinarnymi nutami. Te łagodne, niezwykle pociągające perfumy są kolejnym przykładem mistrzowskiego kunsztu perfumeryjnego Roji Dove.

Opakowanie Roja Parfums Candy Aoud jest niesamowite. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Candy Aoud jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Candy Aoud zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Candy Aoud są odpowiednie do noszenia przez cały rok ,zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośników niezwykle oryginalnych, słodkich orientalnych zapachów oraz ucieszą każdego, kto długo szukał czegoś zupełnie nowego wśród perfum oudowych. Perfumy Candy Aoud otoczą każdego, kto je nosi pociągającą, zarówno orientalną, jak i kulinarną aurą i niezawodnie zapewnią mu pełną podziwu uwagę otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości i niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Candy Aoud stanowią doskonały prezent dla kogoś, kogo chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Candy Aoud - niezwykle kreatywne podejście do oudowego zapachu zamkniętego w orientalnych perfumach z owocowo-słodkimi nutami kulinarnymi.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
czarna porzeczka, jabłko, gruszka, banan, róża stulistna
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kadzidło, korzeń kosaćca, szafran, piżmo, ciborowate, mech dębowy, rabarbar, skóra, cedr, labdanum, bursztyn, paczuli, amyris, kaszmir, kardamon, drzewo sandałowe, brzoza, agar
Grupy zapachów
orientalne