Prada Les Infusions: Infusion Iris Cedre woda perfumowana unisex

1×
Prada Les Infusions:  Infusion Iris Cedre woda perfumowana unisex
Prada Les Infusions:  Infusion Iris Cedre woda perfumowana unisex
100 ml
444,30

444,30 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PRA0541 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku napełniany atomizer na 5 ml Twoich ulubionych perfum w prezencie przy zamówieniu perfum powyżej 260 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 14.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Prada Les Infusions: Infusion Iris Cedre
Skład

Dla każdego. Bez różnicy. Woda perfumowana unisex Prada Les Infusions: Infusion Iris Cedre idealnie nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pokaż swoją osobowość!

  • zapach kwiatowy
  • zapach drzewny
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Recenzje Prada Les Infusions: Infusion Iris Cedre1