Prada Candy Sugar Pop woda perfumowana dla kobiet

5×
Prada Candy Sugar Pop woda perfumowana dla kobiet
Prada Candy Sugar Pop woda perfumowana dla kobiet
80 ml
427,90

534,88 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PRA02109 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 20.04.2021

Opis Prada Candy Sugar Pop
Skład

Pełna młodości woda perfumowana Prada Candy Sugar Pop odkrywa stopniowo swoją słodką i nieco ironiczną stronę. Jej niezwykle odważny aromat wyraża zupełnie nowe pojęcie kobiety Prada.

  • odurzający, kwiatowo-owocowy zapach
  • dla młodych, wyrafinowanych kobiet
  • nadaje się na każdą okazję

Skład zapachu
Nutę głowy tworzą świeże cytrusy i bergamotka. Słodka esencja czerwonego jabłka przeplata się z soczystą brzoskwinią i zmysłowymi kwiatowymi akordami. Delikatne karmelowe tony w bazie uzupełnia rozgrzewająca, wykwintna wanilia.

Historia zapachu
Woda perfumowana Sugar Pop jest częścią zmysłowej kolekcji Prada Candy, która prezentuje nowe i odważne aspekty kobiecości. Zapach wprowadzono na rynek w 2018 r.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czerwone jabłko, bergamotka, cytrusy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
nuty kwiatowe, mahoń, brzoskwinia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
karmel, wanilia
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Recenzje Prada Candy Sugar Pop5