Pierre RenéNails Hybrid zelowy lakier do paznokcji z UV / przy użyciu lampy LED duży

3×
Pierre René Nails Hybrid zelowy lakier do paznokcji z UV / przy użyciu lampy LED duży
Pierre René Nails Hybrid zelowy lakier do paznokcji z UV / przy użyciu lampy LED duży
odcień 10 Deep Red 11 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: PIE0244

Lakier do paznokci Pierre René Nails Hybrid w ciągu kilku chwil zapewni Ci piękne i zadbane paznokcie.

Właściwości:

  • zapewnia wysoki połysk
  • intensywny i głęboki kolor
  • długo się utrzymuje
  • wygodnie się nanosi

Sposób użycia:
Lakier nanoś za pomocą pędzelka na odtłuszczone niepolakierowane paznokcie. Dla lepszego efektu końcowego nałóż 2 warstwy.

Właściwości

Odcień
bordowy
Rodzaj lakieru
żelowy
Efekt
błyszczący, długotrwałe

Znakomita polska marka Pierre René oferuje pełną gamę kosmetyków dekoracyjnych przeznaczonych do pielęgnacji czterech obszarów ciała: twarzy, oczu, ust i paznokci. Produkty tej marki wyróżniają się modnymi rozwiązaniami, wyglądem, funkcjonalnością i skutecznością, dzięki czemu spełniają wymagania nowoczesnej kobiety.
Kosmetyki są przeznaczone do codziennego użytku i świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku użytku domowego, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym. O ich jakości świadczy fakt, że były wielokrotnie nagradzane. Produkty marki Pierre René obecnie są dostępne w ponad 35 krajach na całym świecie, a liczba zadowolonych klientów firmy nieustannie rośnie.
Do niewątpliwych zalet marki należy profesjonalizm, wysoka jakość, modne trendy, innowacyjne podejście i zachwycające barwy, co stanowi fundament w przypadku działalności na rynku kosmetyków dekoracyjnych. Firma Pierre René została założona w 1993 roku i przez cały okres swojej działalności współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami składników kosmetycznych i opakowań.