Przejdź do głównej zawartości

Parks London

Parks London

Angielska marka Parks London to producent praktycznych akcesoriów, które wypełnią Twój dom pięknym zapachem i stworzą w nim przyjemną atmosferę. W portfolio marki znajdziesz w 100% naturalne świece, dyfuzory zapachowe oraz spraye do pomieszczeń.

 

Parks London jest rodzinną firmą, którą w 1989 roku założyła Carol Symons, realizują w ten sposób swoje marzenia. Otworzyła mały sklepik z ofertą świec i produktów idealnych na prezent. Ręcznie robione świece ze 100% naturalnego wosku były wówczas czymś wyjątkowym, podobnie jak zaangażowanie Carol w projekty na bazie naturalnego wosku i zrównoważonych składników.

Świece Parks London szczycą się najlepszymi kompozycjami zapachowymi oraz technologią Coreless Cleanburn®, która pozwala utrzymać stałą intensywność zapachu przez cały czas palenia się świecy. Dzięki wyjątkowo czystemu spalaniu możesz cieszyć się swoim ulubionym aromatem ze świadomością, że nie zawiera szkodliwych substancji. Wypróbuj bezalkoholowe świece czy dyfuzory Parks London i stwórz w swoim domu relaksującą atmosferę dla wyjątkowych chwili odprężenia i dobrego samopoczucia. 

cały tekst ukryć tekst