Oral BSensitive UltraThin EB 60 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 4 szt.

3×
Oral B Sensitive UltraThin EB 60 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 4 szt.
Oral B Sensitive UltraThin EB 60 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 4 szt.
Promocje
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
85,00

Zaoszczędź 12%
74,60

W magazynie | 74,60 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB1970

Można używać z wszystkimi typami Oral B z wyjątkiem modelu Pulsonic.

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Wyjątkowo delikatne i miękkie końcówki wymienne do szczoteczki do zębów Oral B Sensitive UltraThin EB 60 zostały zaprojektowane specjalnie po to, by dbać o wrażliwe dziąsła i odsłonięte szyjki zębowe.

Okrągła końcówka Oral B Sensitive w kształcie kwiatu doskonale dopasowuje się do powierzchni każdego zęba. Kombinacja klasycznego oraz cienkiego, miękkiego włosia zapewnia delikatne czyszczenie szkliwa i dziąseł oraz skuteczne usuwanie płytki nazębnej.

Właściwości:

  • delikatnie czyści zęby i wrażliwe dziąsła
  • usuwa do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu do tradycyjnej szczoteczki
  • dokładnie czyści zęby również w mniej dostępnych miejscach
  • zmieniające kolor niebieskie włosie przypomni ci o konieczności wymiany
  • pomaga utrzymać zdrowie dziąseł
  • kompatybilna ze wszystkimi szczoteczkami Oral-B z wyjątkiem Oral-B Sonic
  • jest łatwa do wymiany

Sposób użycia:
Załóż końcówkę Oral B Sensitive na korpus swojej szczoteczki i zatrzaśnij. Dla optymalnych efektów polecamy wymieniać końcówkę szczoteczki Oral B Sensitive na nową co 3 miesiące.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.