Notino Discovery Box Fresh fragrances menzestaw upominkowy dla mężczyzn

3×
Notino Discovery Box Fresh fragrances men zestaw upominkowy dla mężczyzn
Notino Discovery Box Fresh fragrances men zestaw upominkowy dla mężczyzn
zestaw upominkowy dla mężczyzn

Kod: VZR12135 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme woda toaletowa 1,2 ml + Hugo Boss Bottled Tonic woda toaletowa 1,5 ml + Davidoff Cool Water woda toaletowa 1,2 ml + Prada Luna Rossa woda toaletowa 1,5 ml + J. P. Gaultier Le Male woda toaletowa 1,5 ml

Skład

Grupy zapachów
cytrusowe, wodne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Notino

W świecie piękna jesteśmy już od ponad 15 lat, w tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczeń i wprowadziliśmy w życie wiele pomysłów. Nasze produkty powstają z inspiracji klientów, którzy tak samo jak my cieszą się pięknem, wciąż poszukując czegoś więcej.

Pragniemy, aby Notino oferowało najwyższą jakość w najkorzystniejszych cenach. Nasz zespół projektuje oryginalne i modne produkty na każdą okazję; od praktycznych akcesoriów i zestawów podróżnych po usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów, takie jak grawerowanie perfum czy pakowanie produktów na prezent. Jesteśmy wrażliwi na Wasze potrzeby i wierzymy, że funkcjonalne oraz designerskie akcesoria są ich spełnieniem. Chcemy, aby piękno było dostępne dla każdego.

Wszystkie produkty można znaleźć wyłącznie w Notino, gdzie nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszego portfolio i oferowaniem nowych, innowacyjnych usług.

Recenzje Notino Discovery Box Fresh fragrances men3