Nivea Men Sensitivezestaw kosmetyków IV. dla mężczyzn

Nivea Men Sensitive zestaw kosmetyków IV. dla mężczyzn
Nivea Men Sensitive zestaw kosmetyków IV. dla mężczyzn
zestaw kosmetyków IV. dla mężczyzn

Kod: NIV03145 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sensitive balsam po goleniu 100 ml + Sensitive żel do golenia 200 ml + Black & White Invisible antyperspirant w kulce 50 ml + Labello Active balsam do ust 4,8 g + kosmetyczka

  • Skład
  • O marce
  • Recenzje

Właściwości

Typ skóry
wrażliwa
Rodzaj skóry
wrażliwa
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Nivea

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.

Recenzje Nivea Men Sensitive