Przejdź do głównej zawartości

MUA Makeup Academy

O marce MUA Makeup Academy

Profesjonalny makijaż również dla osób, które starają się ograniczać lub w ogóle nie stosować składników pochodzenia zwierzęcego. Brytyjska marka MUA Makeup Academy wprowadza 100% wegańskie produkty do makijażu w przystępnych cenach, które umożliwiają osiągnięcie efektów zgodnych z najnowszymi trendami w makijażu.

 

Marka MUA Makeup Academy pochodzi z Londynu, angielskiej metropolii znanej z wielokulturowości i różnorodności etnicznej. Dlatego przy produkcji kosmetyków MUA stara się być jak najbardziej inkluzywna i dostępna dla każdego. Oznacza to szeroką ofertę odcieni i rodzajów produktów, z których klienci mogą wybrać to, co najbardziej pasuje do kolorytu ich cery i podkreśla jej naturalne piękno. Zespół MUA czerpie inspirację z idei, że makijaż powinien łączyć wszystkich ludzi i zaspokajać oczekiwania każdej miłośniczki makijażu, bez względu na pochodzenie kulturowe, społeczne czy etniczne.

Wypróbuj kosmetyki dekoracyjne, które pozwolą Ci uzyskać idealne efekty na każdą okazję i odkryć w sobie potencjał artystki czy wizażystki. Do najpopularniejszych kosmetyków MUA należy paleta MUA Makeup Academy Palette. Do wyboru masz różne wielkości – niektóre zawierają 6 doskonale napigmentowanych cieni do powiek, inne 15, a nawet 20. Nie przegap również precyzyjnej kredki do brwi ze szczoteczką MUA Brow Define czy kryjącego korektora w płynie MUA Pro/Base, dostępnego w wielu odcieniach.

cały tekst ukryć tekst