Skip to main content

Milkhouse Candle Co.Creamery Welcome Home świeczka zapachowa Cream Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home świeczka zapachowa  Cream Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home świeczka zapachowa  Cream Jar
142 g
53,00

W magazynie | 37,32 / 100 g, w tym VAT | Kod: MKH01976
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Świeca Milkhouse Candle Co. Welcome Home rozgrzeje Twoje zmysły aromatem świeżo upieczonych ciasteczek, miski z owocami i kominka, przywołując na myśl chwile odpoczynku po długim dniu.

Świece w szkle Milkhouse Candle Co. wypełnią zapachem każde wnętrze, tworząc niezwykłą atmosferę na co dzień i od święta. Świeczki wykonane z sojowego i pszczelego wosku stanowią nie tylko piękny element dekoracyjny, ale w przeciwieństwie do świec ze zwykłej parafiny są nieszkodliwe dla zdrowia.

Właściwości:

  • delikatny zapach, który kojarzy się z ciepłym i przytulnym domem
  • wykazuje działanie odprężające
  • w pojemniku cream jar pali się około 35 godzin

Skład:

  • 100% wosk sojowy z domieszką pszczelego
  • 100% naturalne esencje zapachowe
  • 0% syntetycznych barwników i substancji zapachowych

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
nuta dymu, zapach pieczenia, słodkie nuty, nuty owocowe, nuty przypraw
Rodzaj zapachu do domu
korzenny
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.