Skip to main content

Milkhouse Candle Co.Creamery Lemongrass Tea świeczka zapachowa Butter Jar

1×
Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea świeczka zapachowa  Butter Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea świeczka zapachowa  Butter Jar
624 g
121,00

W magazynie | 19,39 / 100 g, w tym VAT | Kod: MKH01959
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Świeży, energetyczny zapach potrafi pobudzić zmysły i wyciszyć umysł. Uprzyjemnij sobie dzień cytrusowo-ziołowym aromatem świecy Milkhouse Candle Co. Lemongrass Tea.

Naturalne świece Milkhouse Candle Co. wypełnią Twój dom pięknym zapachem i wyczarują w nim przyjemny i przytulny nastrój. Świece wykonane z pszczelego i sojowego wosku są w 100% naturalne, dzięki czemu są nie tylko piękne, ale i zdrowe.

Właściwości:

  • radosny zapach imbirowej herbaty z cytryną i zielonymi nutami
  • idealna na każdą okazję
  • w pojemniku butter jar pali się przez 60 lub 120 godzin

Skład:

  • 100% naturalny wosk sojowy i pszczeli
  • 100% naturalne olejki eteryczne
  • nie zawierają syntetycznych barwników i parafin

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
zielona nuta, słodki imbir, cytryna
Rodzaj zapachu do domu
cytrusowy, ziołowy, świeży
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.