Masaki MatsushimaMat Homme woda toaletowa dla mężczyzn

Masaki Matsushima Mat Homme woda toaletowa dla mężczyzn
Masaki Matsushima Mat Homme woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
239,00

Zaoszczędź 20%
80 ml
191,20

W magazynie | 239,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MAS00539
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 20.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 20.01.2022

Męskość, siłę i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda toaletowa Masaki Matsushima Mat Homme . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość.

  • zapach drzewny
  • zapach korzenny

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
pieprz syczuański, cytryna, limonka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
igły cedrowe, elemi, lawenda
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo gwajakowe, szafran, labdanum, cynamon, kaszmir
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

Perfumy Masaki Matsushima | Masaki Matsushima - łączy starą japońską tradycje i nowoczesne trendy. Ten japoński projektant przedstawił swoją pierwszą kolekcję w 1994 roku w Tokio i Paryżu. Jego kolekcja wywołała ogromne zainteresowanie, głównie w Europie ale także w Azji. Nic więc dziwnego że został  wytypowany do przygotowania kolekcji ubiorów dla sportowców na Igrzyska Olimpijskie w 2016 roku w Tokio. Swoje wizje wkomponował także do świata perfum, dlatego nikogo nie zaskoczy kombinacja niezwykłej japońskiej śliwki i czereśni sakura. Perfumy Masaki Matsushima mają charakterystyczne flakony. Czarujące perfumy Masaki Matsushima poprostu musicie mieć.