Marc JacobsDivine Decadence woda perfumowana dla kobiet

1×
Marc Jacobs Divine Decadence woda perfumowana dla kobiet
Marc Jacobs Divine Decadence woda perfumowana dla kobiet
30 ml

Kod: MAJ0442 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Marc Jacobs Divine Decadence
Skład

Bosko zmysłowa, nieodparcie uwodzicielska i absolutnie dekadencka – taka jest woda perfumowana Divine Decadence marki Marc Jacobs. Otul się zapachem, który podbije nie tylko Twoje serce, ale również wszystkich mężczyzn wokół Ciebie!

  • świeży kwiatowy zapach z orientalnymi nutami
  • dla kobiety, która chce podkreślić swoją zmysłowość i kocha luksus
  • doskonale uzupełni każdą Twoją kreację

Skład zapachu
Pierwsze nuty odkrywają świeżą bergamotkę, delikatny kwiat pomarańczy, a to wszystko połączone luksusowym winem musującym. Potem zaczynają przenikać kwiatowe nuty, gdzie łączą się delikatne płatki kwiatów gardenii, hortensji i wiciokrzewu. Całość uzupełnia aksamitny bursztyn, lekko korzenna wanilia i szafran, które dodają całej kompozycji zapachu elegancję i kobiecą zmysłowość.

Historia zapachu
Divine Decadence przedstawia historię kobiety, która umie podążać za swoimi pragnieniami i życzeniami bez względu na dobę. Tę historię przedstawia również jej luksusowy flakon. Divine Decadence, która została przedstawiona w 2016 roku, chodzi o świeższą i więcej musującą wersję wody perfumowanej Decadence.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
wino musujące, bergamotka, kwiat pomarańczy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
hortensja, gardenia, wiciokrzew
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
szafran, bursztyn, wanilia
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Marc Jacobs

Amerykański projektant Marc Jacobs już od ponad ćwierćwiecza przesuwa granice światowej mody. Jego twórczość jest oryginalna, nieprzewidywalna i inspirująca. Swój sukces zawdzięcza temu, że nie boi się iść pod prąd, aby odkrywać nieoczekiwane piękno.

Marc Jacobs urodził się w latach 60-tych w Nowym Jorku i ukończył Parson’s School of Design. Pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował w roku 1986, a rok później został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Równie udane były dla Marca Jacobsa lata dziewięćdziesiąte. Założył własną markę, a następnie został dyrektorem kreatywnym domu modu Louis Vuitton, gdzie stworzył pierwszą kolekcję ready-to-wear w historii firmy. Od 2013 r. zajmuje się już wyłącznie własnymi projektami.

Swój niepowtarzalny styl przenosi również do świata urody. Wierzy, że perfumy, podobnie jak moda, mogą i powinny wyrażać indywidualizm i osobowość. Każdy zapach Marc Jacobs jest oryginalny, luksusowy i ma w sobie coś nieoczekiwanego. Opinią kultowych cieszą się perfumy Marc Jacobs Daisy w kwitnącym flakonie, a także nieco młodsze Marc Jacobs Decadence.

Recenzje Marc Jacobs Divine Decadence1