Marc JacobsDaisy Love Spring woda toaletowa dla kobiet

6×
Marc Jacobs Daisy Love Spring woda toaletowa dla kobiet
Marc Jacobs Daisy Love Spring woda toaletowa dla kobiet
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MAJ01480

Zakochaj się w zapachu wiosny, uchwyconej w kompozycji damskiej wody toaletowej Marc Jacobs Daisy Love Spring. Natychmiast po otwarciu flakonu jej aromat przeniesie Cię na łąkę kwitnących stokrotek, kiedy natura budzi się do życia. Poddaj się zapachowi, który przenika powietrze wibracją energii i niezwykłej świeżości.

  • słodki, ale jednocześnie świeży zapach o kwiatowo-owocowym charakterze
  • część limitowanej edycji Marc Jacobs – Spring
  • edycję Marc Jacobs Spring 2021 łączy odcień Neo Mint

Skład zapachu
Słodkie nuty pysznej figi rozbroją Cię już w pierwszych chwilach po otwarciu flakonu. Doznania te potęguje odurzający aromat różowej piwonii. Całość dopełniają akordy mleczka figowego, które sprawią, że uzależnisz się od tego zapachu.

Historia zapachu
Na fali sukcesów poprzednich lat, Marc Jacobs w 2021 roku proponuje kolejną edycję limitowaną Daisy. Zapach Marc Jacobs Daisy Love Spring debiutował na rynku wraz z wodą toaletową Daisy Spring oraz Daisy Eau So Fresh Spring. W tym roku nie brakuje też koloru, który jednoznacznie charakteryzuje całość linii. Został nim odcień zieleni Neo Mint.

Kolor ten zestawiono z kontrastującym różem, który jednocześnie idealnie go uzupełnia. Świeży odcień zieleni, silnie odzwierciedlający przyrodę, pojawia się zarówno w kolekcji mody Marca Jacobsa, jak i we flakonie, wypełnionym świeżym zapachem wiosny Daisy Love Spring.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
piwonia chińska
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
figa
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
dżem figowy
Grupy zapachów
kwiatowe

Amerykański projektant Marc Jacobs już od ponad ćwierćwiecza przesuwa granice światowej mody. Jego twórczość jest oryginalna, nieprzewidywalna i inspirująca. Swój sukces zawdzięcza temu, że nie boi się iść pod prąd, aby odkrywać nieoczekiwane piękno.

Marc Jacobs urodził się w latach 60-tych w Nowym Jorku i ukończył Parson’s School of Design. Pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował w roku 1986, a rok później został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Równie udane były dla Marca Jacobsa lata dziewięćdziesiąte. Założył własną markę, a następnie został dyrektorem kreatywnym domu modu Louis Vuitton, gdzie stworzył pierwszą kolekcję ready-to-wear w historii firmy. Od 2013 r. zajmuje się już wyłącznie własnymi projektami.

Swój niepowtarzalny styl przenosi również do świata urody. Wierzy, że perfumy, podobnie jak moda, mogą i powinny wyrażać indywidualizm i osobowość. Każdy zapach Marc Jacobs jest oryginalny, luksusowy i ma w sobie coś nieoczekiwanego. Opinią kultowych cieszą się perfumy Marc Jacobs Daisy w kwitnącym flakonie, a także nieco młodsze Marc Jacobs Decadence.