Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring woda toaletowa dla kobiet

7×
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring woda toaletowa dla kobiet
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring woda toaletowa dla kobiet
75 ml

Kod: MAJ01481 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring
Skład

Wiosna we flakonie. Ten zwięzły opis w pełni oddaje to, co kryje w sobie damska woda toaletowa Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring. Wystarczy poczuć jej zapach, by pobudzić zmysły, podobnie jak robi to spacer wśród kwitnącej, wiosennej przyrody czy odświeżająca bryza.

  • kwiatowo-owocowa kompozycja ze świeżymi, zielonymi akordami
  • część limitowanej edycji Marc Jacobs – Spring
  • Neo Mint to odcień zieleni nawiązujący do kolekcji Marc Jacobs Spring

Skład zapachu
Od pierwszej chwil wyczuwalny jest aromat kwiatu zielonej herbaty, który doskonale harmonizuje z zieloną herbatą matcha. Następnie na pierwszy plan wysuwa się pikantny różowy pieprz, co zapewnia całości promienny charakter.

Historia zapachu
W 2021 roku zaprezentowano zapach Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring, a wraz z nim Daisy Spring oraz Daisy Love Spring. Stanowią one kontynuację serii corocznych limitowanych edycji Marc Jacobs Daisy. Nie brakuje też koloru, kojarzącego się z tegoroczną edycją wody toaletowej. W 2021 roku jest nim Neo Mint.

Świeży odcień zieleni reprezentujący naturę i życie został perfekcyjnie uzupełniony różem, a o jego wyborze przesądził ogromny potencjał tej barwy. Neo Mint pojawił się w kolekcji mody Marca Jacobsa, stąd też nie może brakować go w kolekcji zapachów z charakterystycznymi, umieszczonymi na zwieńczeniu flakonu różowymi kwiatami, typowymi dla linii Daisy Eau So Fresh.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi.

Łatwopalny.

Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
zielona herbata
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
matcha
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
różowy pieprz
Grupy zapachów
kwiatowe, zielone

O marce Marc Jacobs

Amerykański projektant Marc Jacobs już od ponad ćwierćwiecza przesuwa granice światowej mody. Jego twórczość jest oryginalna, nieprzewidywalna i inspirująca. Swój sukces zawdzięcza temu, że nie boi się iść pod prąd, aby odkrywać nieoczekiwane piękno.

Marc Jacobs urodził się w latach 60-tych w Nowym Jorku i ukończył Parson’s School of Design. Pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował w roku 1986, a rok później został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Równie udane były dla Marca Jacobsa lata dziewięćdziesiąte. Założył własną markę, a następnie został dyrektorem kreatywnym domu modu Louis Vuitton, gdzie stworzył pierwszą kolekcję ready-to-wear w historii firmy. Od 2013 r. zajmuje się już wyłącznie własnymi projektami.

Swój niepowtarzalny styl przenosi również do świata urody. Wierzy, że perfumy, podobnie jak moda, mogą i powinny wyrażać indywidualizm i osobowość. Każdy zapach Marc Jacobs jest oryginalny, luksusowy i ma w sobie coś nieoczekiwanego. Opinią kultowych cieszą się perfumy Marc Jacobs Daisy w kwitnącym flakonie, a także nieco młodsze Marc Jacobs Decadence.

Recenzje Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring7