MAC Cosmetics Firelit Kit zestaw II. (dla kobiet)

MAC Cosmetics  Firelit Kit zestaw II. (dla kobiet)
MAC Cosmetics  Firelit Kit zestaw II. (dla kobiet)
208,31

208,31 / 1 szt., w tym VAT
Kod: MAC03497 | W magazynie

Soul Glow rozświetlacz 8 g + 143SES pędzelek do rozśwetlania + MAC torebka kosmetyczna

1
Dostawa kurierem DPD
środa 22.09.2021
Nasze sklepy
środa 22.09.2021

Opis MAC Cosmetics Firelit Kit
Właściwości

Wybierz zestaw kosmetyków i spraw radość sobie lub swoim bliskim MAC Cosmetics Firelit Kit. Komplet produktów do makijażu z pewnością będzie doskonałym prezentem.

Zawartość zestawu:

  • Soul Glow rozświetlacz 8 g
  • 143SES pędzelek do rozśwetlania
  • MAC torebka kosmetyczna

Właściwości:

  • doskonały pomysł na prezent
  • piękne opakowanie

Sposób użycia:
Stosuj każdy z produktów z zestawu zgodnie z załączoną do niego instrukcją.

Właściwości

Typ zestawu
zestaw upominkowy

Napisaliśmy o MAC Cosmetics Firelit Kit
Artykuły

O marce MAC Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki kolorowe M·A·C od wielu lat wyznaczają światowe trendy zza kulis pokazów mody. Firma współpracuje z wybitnymi osobistościami ze świata sztuki, mody i popkultury, wyznając motto „All Ages, All Races, All Genders“. Dla milionów ludzi na całym świecie jest czymś więcej niż tylko kolejną marką beauty.

MAC, czyli Make-up Art Cosmetics, powstała w latach 80-tych w Toronto. Impulsem dla jej rozwoju była niedostateczna jakość produktów do makijażu w tamtym czasie. Fotograf i artysta Frank Toskan oraz właściciel salonu fryzjerskiego Frank Angelo stworzyli własną kolekcję kosmetyków kolorowych. Spełniała ona najbardziej wymagające kryteria fotografii modowej i makijażu artystycznego, stając się dla przemysłu kosmetycznego prawdziwym trzęsieniem ziemi.

Wyjątkowo szeroka oferta kosmetyków do makijażu, połączenie efektu glamour i elegancji ze swobodnym, ulicznym stylem i praktycznością, profesjonalni wizażyści zamiast sieci klasycznych sklepów i wszechobecna nuta buntu – tym właśnie wyróżniały się kosmetyki MAC, od samego początku zdobywając uznanie i podziw. Marka obecna jest w ponad 90 krajach świata, co roku wprowadza na rynek ponad 50 nowych produktów i kolekcji.

Recenzje MAC Cosmetics Firelit Kit