Listerine Smart Rinse Mild Berry

płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci

1×
Listerine Smart Rinse Mild Berry płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci
Listerine Smart Rinse Mild Berry płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci
500 ml
19,00

Kod: LIR0123 | Ponad 20 szt. w magazynie

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
Dostawa kurierem DPD
środa 28.08.2019
Nasze sklepy
środa 28.08.2019
Listerine Smart Rinse Mild Berry
500 ml | 19,00

Opis produktu Listerine Smart Rinse Mild Berry

Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci Listerine Smart Rinse Mild Berry jest kolejnym etapem doskonałej pielęgnacji dziecięcych ząbków.

Właściwości:

  • utrzymuje zdrowe dziąsła

Skład:

  • bez alkoholu

O marce Listerine

Kosmetyki Listerine | Listerine – kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej. Listerine, marka produktów do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej, nosi nazwę po angielskim lekarzu Josephie Listerze, który przeprowadził rewolucję w zakresie operacji chirurgicznych dzięki odkryciu i wprowadzeniu antyseptyki oraz sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Marka Listerine była u początków dezynfekcji, a od 1920 r. jako pierwsza wyspecjalizowala się jako marka płynów do płukania jamy ustnej, które usuwają nieświeży oddech. Historia marki Listerine sięga jednak 1895 r., kiedy to doktor Lawrence odkrył pierwotną, podstawową formułę o dzialaniu antyseptycznym. Od 1895 r. odkrycie zaczęło być wykorzystywane przez dentystów, którzy zauważyli, że może być ono stosowane do walki z bakteriami w jamie ustnej. Stopniowo marka Listerine zaczęła być postrzegana jako pionier w tej dziedzinie, a obecnie jest synonymem walki z nieświeżym oddechem. Obecnie należy ona do amerykańskiego giganta farmaceutycznego Johnson & Johnson, którego produkty sprzedawane są w ponad 175 krajach. Produkty Listerine oferują rewolucyjne rozwiązania w walce z bakteriami w jamie ustnej. Antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej niszczy do 99% bakterii, które wywołują płytkę nazębną oraz problemy z dziąsłami. Oferta marki Listerine jest niezwykle szeroka i obejmuje produkty koncentrujące się na różnych problemach czy potrzebach klientów, jak ochrona szkliwa i dziąseł, wybielanie zębów, prewencja próchnicy czy pielęgnacja dziecięcych zębów. Ochrona przed bakteriami i nieświeżym oddechem to już standart marki Listerine.
Płyny do higieny jamy ustnej usuną bakterie, z którymi zwykła szczoteczka by sobie nie poradziła. Chronią zdrowie jamy ustnej i oferują wiele dodatkowych korzyści, które pomogą ci zyskać i zachować piękny, zdrowy uśmiech.