Farby Schwarzkopf Professional

Bestsellery

Zafunduj sobie luksusową pielęgnację włosów farbowanych od marki Schwarzkopf. Te profesjonalne kosmetyki do włosów to bogata oferta produktów do różnych zastosowań.

Szukasz dobrego kremu rozjaśniającego do włosów, tonera, farby lub szamponu koloryzującego? Wszystkie produkty Schwarzkopf gwarantują doskonały efekt, niezależnie od tego, co wybierzesz – zamaskowanie pierwszej siwizny, podkreślenie naturalnego koloru włosów czy zmianę na zupełnie nowy odcień. Wszystko zależy od Ciebie. Postaw na jakość, którą oferują farby Schwarzkopf Professional.

Jak stosować farby Schwarzkopf

Decydując się na koloryzację, nie zapomnij przeprowadzić testu uczuleniowego, aby wykluczyć ewentualne reakcje alergiczne. Niewielką ilość produktu do koloryzacji nanieś na przykład na przedramię lub skórę za uchem, a następnie poczekaj, sprawdzając, czy nie pojawiła się reakcja alergiczna. Zalecamy wykonanie testu na 48 godzin przed planowaną koloryzacją. Zawsze uważnie czytaj instrukcje i stosuj się do zaleceń.

Chcesz dłużej cieszyć się swoim nowym kolorem włosów? Wypróbuj szampony do włosów farbowanych, a Twoje włosy będą miały intensywny i głęboki odcień dłużej niż kiedykolwiek!