KenzoFlower by Kenzo woda toaletowa dla kobiet

Kenzo Flower by Kenzo woda toaletowa dla kobiet
Kenzo Flower by Kenzo woda toaletowa dla kobiet
Darmowa dostawa
30 ml
249,00

W magazynie | 830,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: KZO04223
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Naturalna dzikość i urok kwiatów maku nabrały nowej formy, zamkniętej w damskiej wodzie toaletowej Kenzo Flower by Kenzo. Ten subtelny, ale jednocześnie nieustraszony kwiat stał się inspiracją dla promiennego i ponadczasowego kobiecego zapachu, który urzeknie Twoje zmysły.

  • kwiatowo-piżmowa kompozycja zapachowa
  • wprowadzona na rynek w roku 2021
  • w kultowym smukłym flakonie

Skład zapachu
Już pierwsze nuty urzekną Cię cytrusowym aromatem sycylijskich cytryn w towarzystwie liczi i imbiru. Zaraz po nich do głosu dochodzą zmysłowe akordy wody różanej z bułgarskich róż damasceńskich. Ich zapach spaja się następnie z czystymi pudrowymi tonami białego piżma i ciepłej wanilii.

Historia zapachu
Niezwykła zmysłowość i silny związek z naturą to cechy charakterystyczne damskiego zapachu Kenzo Flower by Kenzo, który stanowi hołd dla piękna kwiatu maku.

Czerwony kwiat przedstawiony jest w pastelowych barwach na legendarnym już, wysokim i smukłym flakonie, który wydaje się sięgać nieba. Przedstawia on moment, w którym płatki maku rozświetlone są słońcem. Autorem kompozycji zapachowej stworzonej ze starannie wyselekcjonowanych składników jest perfumiarz Alberto Morillas.

Ważna uwaga

Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytryna sycylijska, imbir, liczi, pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
woda różana, rumianek, róża damasceńska, mimoza
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, wanilia madagaskarska, bursztyn, białe piżmo
Grupy zapachów
kwiatowe, piżmowe

Oryginalność, kreatywność i połączenie egzotycznych elementów z odniesieniami do kultury azjatyckiej. To luksusowa marka Kenzo, wielki gracz w świecie mody i perfum. Motto marki brzmi „For a more beautiful world”, a jej osiągnięcia doskonale oddają energię, radość, nonkonformizm i inspirację naturą.

Za marką Kenzo stoi projektant Kenzo Takada, który z Japonii przeniósł się do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik. Markę Kenzo charakteryzuje połączenie tradycyjnych japońskich elementów z europejskim stylem i paryską elegancją.

Perfumy Kenzo są dokładnie takie, jak sama marka – zabawne, kolorowe i emanujące kreatywnością. Najpopularniejszym zapachem Kenzo dla kobiet jest bez wątpienia Flower by Kenzo, który odpowiada na pytanie „jak pachniałby mak, gdyby miał zapach?”. Na uwagę zasługują również damskie perfumy z waniliowymi tonami Kenzo Amour, kolekcja oryginalnych zapachów Kenzo World czy też L'Eau Kenzo. Z kolei woda perfumowana Kenzo Homme jest jednym z ulubionych męskich zapachów tej marki.