Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture

woda perfumowana dla kobiet 100 ml

18×
Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture woda perfumowana dla kobiet 100 ml
100 ml

Kod: JUC0121 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture to woda perfumowana dla kobiet wyrażająca istotę wolności. Kompozycja oparta jest na nutach drzewnych, które będą umilać ci dzień. Aromatyczne pokuszenie w dekadenckim stylu, które oczaruje wszystkich w twoim otoczeniu.

Woda perfumowana dla kobiet Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture symbolizuje oryginalność, której smak przeniesie cię w nowy, lepszy wymiar. Zmysłowość podana na kilka sposóbów w postaci ciepłych nut korzennych, drzewa sandałowego, bursztynu, karmelu i wanilii będzie uwodzić cię wciąż na nowo.

 Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture to prawdziwa uczta dla zmysłów zamknięta w złotym flakonie. To prowokująca i osobista wizytówka, która stanie się częścią twojego stylu. Zyskaj siłę płynącą z aromatycznej chmurki ciągnącej się za twym seksownym ciałem.

Skład

Głowa
owoce leśne
Serce
jaśmin arabski, wiciokrzew
Podstawa
bursztyn, drzewo sandałowe, karmel, wanilia
Grupy zapachów
kwiatowe, owocowe

O marce Juicy Couture

Perfumy Juicy Couture | Juicy Couture - nim wprowadzono na rynek perfumy i wody kolońskie Juicy Couture, firma była znana przede wszystkim ze sprzedaży drogich ubrań sportowych. Juicy Couture jest międzynarodową firmą produkującą modne dresy i torebki. Ubrania wykonane są z wielu rodzajów materiałów. Bardzo popularne są między innymi wsród takich gwiazd jak Madonna. Firmę założyły w Los Angeles Pamela Skaist-Levy i Gela Nash-Taylor. Pierwsze perfumy powstały w sierpniu 2007 roku. Ze względu na wielką popularność firmy, perfumy Juicy Couture stały się faworytem klientów.

Ocena Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture

Dodać nową opinię

4.0
18 ocena
8
7
3
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne