Hugo Boss Boss The Scent

zestaw upominkowy VI.

13×
Hugo Boss Boss The Scent zestaw upominkowy VI.
Hugo Boss Boss The Scent zestaw upominkowy VI.
woda toaletowa 100 ml + woda toaletowa 8 ml + torebka kosmetyczna 1 ks

Kod: HUG6729 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Hugo Boss Boss The Scent
woda toaletowa 100 ml + woda toaletowa 8 ml + torebka kosmetyczna 1 ks

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Hugo Boss

Marka Hugo Boss stała się synonimem luksusowej, wysokiej jakości mody męskiej, dodatków i kosmetyków dla mężczyzn. Już od swoich początków cieszy się dużą popularnością dzięki jakości materiałów i niemieckiemu zmysłowi do szczegółów i precyzji.

Podstawową zasadą, jakiej hołduje firma Hugo Boss, jest poświęcanie dużej uwagi potrzebom i życzeniom swoich klientów. Nie inaczej jest przy wytwarzaniu kosmetyków, gdzie wielki nacisk kładziony jest na dobór najwyższej jakości składników. Wspomniane wyżej fakty sprawiają, że Hugo Boss w zasadzie niepodważalnie panuje dziś w świecie mody męskiej. Teraz jednak również kobiety mogą tu wybrać swoje perfumy lub ekskluzywny element garderoby.

Pierwszy zapach Hugo Boss powstał w latach 90. ubiegłego wieku, a dziś marka oferuje kilka serii nowoczesnych perfum damskich i męskich, dopasowanych do współczesnego stylu życia. Perfumy Hugo Boss są komponowane z wielką precyzją, aby mogły jak najlepiej oddać indywidualność używającej ich osoby, a jednocześnie doskonale podkreślały jej urodę.

Ocena Hugo Boss Boss The Scent

Dodać nową opinię

5.0
13 ocena
10
2
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne