G.U.M Hydral

pasta do zębów

G.U.M Hydral pasta do zębów
G.U.M Hydral pasta do zębów
G.U.M Hydral pasta do zębów
G.U.M Hydral pasta do zębów
G.U.M Hydral pasta do zębów
G.U.M Hydral pasta do zębów
75 ml
23,00

Kod: GUM0363 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 27.05.2019
Nasze sklepy
już jutro sobota 25.05.2019
G.U.M Hydral
75 ml | 23,00

Opis kosmetyku G.U.M Hydral

Pasta do zębów G.U.M Hydral nawilża jamę ustną i eliminuje suchość w ustach, która zwiększa ryzyko powstania próchnicy i zakażenia.

Właściwości:

  • łagodzi uczucie suchości w ustach
  • wspomaga remineralizację szkliwa
  • zapobiega powstaniu próchnicy zębów
  • przynosi ulgę przy odczuwaniu suchości w ustach

Skład:

  • bez alkoholu

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia.

O marce G.U.M

Kosmetyki G.U.M | G.U.M – zdrowie zaczyna się w ustach. GUM to najstarsza marka mająca kompleksową gamę produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Jej właścicielem jest SUNSTAR, który został założony w 1932 r.
Firma Sunstar, która oprócz higieny jamy ustnej koncentruje się także na pielęgnacji ciała, środowisku oraz na rozwiniętych technologiach, stawia sobie za cel pomoc ludziom w zyskaniu i utrzymaniu zdrowia oraz w poprawie jakości życia. Dlatego też bada związek między chorobami jamy ustnej oraz innymi chorobami, jak choroby układu krążenia czy cukrzyca oraz tworzy najlepsze produkty przebadane klinicznie do kompleksowej pielęgnacji higieny jamy ustnej. Współpracuje ze specjalistami w dziedzinie stomatologii i korzysta z najnowszych badań z całego świata.
Sunstar interesuje się zwłaszcza paradontozą. Docieka jej przyczyn i mechanizmów działania i na tej podstawie tworzy skuteczne preparaty do walki z tym problemem, który dotyczy aż 70% światowej populacji.
Płyny do higieny jamy ustnej, spraye, tabletki, szczoteczki i pasty skoncentrowane na różnych problemach… Wszystkie produkty marki GUM nie tylko pomogą ci zachować zdrowie jamy ustnej i piękne, czyste zęby oraz świeży oddech, ale także zapobiegną rozwojowi bakterii i ich przedostawaniu się do całego organizmu, dzięki czemu chroni także przed ryzykiem różnych problemów zdrowotnych.
Mottto marki brzmi: „Dbaj o jamę ustną, a w ten sposób zatroszczysz się o ogólne zdrowie“.