GivenchyGloss Interdit Vinyl błyszczyk do ust

Givenchy Gloss Interdit Vinyl błyszczyk do ust
Givenchy Gloss Interdit Vinyl błyszczyk do ust
odcień 14 Solar Orange 6 ml

Kod: GIV07365 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Givenchy Gloss Interdit Vinyl
Właściwości

Błyszczyk do ust Givenchy Gloss Interdit Vinyl nada Twoim ustom piękny wygląd.

Właściwości:

  • dodaje ustom większej objętości
  • błyszczy się

Sposób użycia:
Nanieś równomierną warstwę na usta za pomocą aplikatora.

Właściwości

Odcień
pomarańczowy
Efekt
błyszczący

O marce Givenchy

Luksusowa odzież, wysokiej jakości kosmetyki i wspaniałe perfumy. To francuska marka Givenchy, która od ponad 60 lat oddaje hołd modzie i urodzie. Motywuje do znalezienia własnego, charakterystycznego stylu i pozostania sobą.

Historia marki Givenchy rozpoczęła się w Paryżu w roku 1952, kiedy projektant Hubert de Givenchy założył dom mody, noszący jego imię. W 1953 roku Hubert de Givenchy spotkał Audrey Hepburn i rozpoczęła się ich bliska współpraca. Dla wspaniałej Audrey, która szybko stała się jego muzą, Givenchy projektował kostiumy filmowe i ubierał ją na różne okazje.

W 1957 roku Givenchy przedstawia zapach L'Interdit, który pierwotnie dedykowany był tej pełnej uroku aktorce. Tak powstała firma Parfums Givenchy. Niebawem w ofercie marki pojawiły się inne niezapomniane perfumy, a w 1989 roku marka Givenchy rozszerzyła swój asortyment o kosmetyki.

Oprócz legendarnego Givenchy L'Interdit, który obecnie ma już nową, bardziej nowoczesną interpretację w postaci zapierającej dech w piersiach kwiatowej kompozycji zapachowej, popularnością cieszą się również Givenchy Irresistible i Gentleman Givenchy.

Perfumy Givenchy są ponadczasowe i w wyjątkowy sposób podkreślają charakter noszącej je osoby, tworząc oryginalny podpis olfaktoryczny, który sprawi, że staniesz się niezapomniana.

Recenzje Givenchy Gloss Interdit Vinyl