GilletteVenus Smooth maszynka do golenia + ostrza wymienne

2×
Gillette Venus Smooth maszynka do golenia + ostrza wymienne
Gillette Venus Smooth maszynka do golenia + ostrza wymienne
Promocje
Zaoszczędź
50,00

Zaoszczędź 8%
5 szt.
45,90

W magazynie | 9,18 / 1 szt., w tym VAT | Kod: GIL1924
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Ciesz się precyzyjnym usuwaniem niepożądanych włosków za jednym pociągnięciem. Maszynka do golenia Gillette Venus Smooth z możliwością wymiany ostrzy stanowi skuteczne narzędzie do codziennego stosowania. Zaokrąglona głowica wyposażona jest w trzy ostrza otoczone paskami ochronnymi, które napinają skórę przy każdym pociągnięciu, umożliwiając dokładniejsze golenie, tuż przy cebulkach włosków.

Paski nawilżające w kontakcie z wodą zapewniają perfekcyjnie gładkie golenie. Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt doskonale leży w dłoni, a dzięki ruchomej głowicy maszynka doskonale dostosowuje się do Twojego ciała.

Właściwości:

  • 3 ostrza zapewniające precyzyjne golenie
  • paski nawilżające z ekstraktem z aloesu dla lepszego poślizgu ostrza na skórze
  • ruchoma głowica dociera nawet do trudno dostępnych miejsc
  • wskaźnik paskowy informuje o konieczności wymiany ostrza
  • gumowy uchwyt o właściwościach antypoślizgowych zapewnia bezpieczne golenie nawet pod prysznicem
  • wymiana wkładów jest niezwykle prosta

Sposób użycia:
Zwilż skórę wodą i długimi, delikatnymi pociągnięciami ogól wybrane miejsca w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Niebieski pasek pełni funkcję wskaźnika, który blednąc, wskazuje moment, w którym maszynka przestaje zapewniać optymalną jakość golenia i konieczna jest wymiana ostrzy.

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.
Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę.