GilletteVenus ComfortGlide Breeze zapasowe ostrza

3×
Gillette Venus ComfortGlide Breeze zapasowe ostrza
Gillette Venus ComfortGlide Breeze zapasowe ostrza
Zaoszczędź
77,20

Zaoszczędź 29%
4 szt.
54,10

W magazynie | 13,53 / 1 szt., w tym VAT | Kod: GIL1635
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Marzysz o bosko gładkiej skórze i jednoczesnej delikatnej pielęgnacji? Wymienny wkład Gillette Venus ComfortGlide Breeze to połączenie 3 ostrzy, które uchwycą nawet najdrobniejsze włoski oraz nawilżających, żelowych pasków, uwalniających masło do ciała, dzięki czemu nie musisz już stosować żelu ani pianki do golenia.

Elastyczne paski w kontakcie z wilgotną skórą wytwarzają delikatną pianę, która zapewnia gładki poślizg maszynki po skórze, z łatwością dopasowując się do kształtów ciała. Subtelny zapach frezji, który uwalnia się z każdym ruchem, sprawia, że każde golenie staje się zmysłowym doświadczeniem.

Właściwości:

  • 3 ostrza dla efektu idealnie gładkiej skóry
  • zintegrowane żelowe paski pienią się w połączeniu z wodą, ułatwiając golenie
  • bez konieczności stosowania żelu do golenia
  • o delikatnie kwiatowym zapachu
  • kompatybilny ze wszystkimi golarkami Venus (oprócz Simply Venus)

Sposób użycia:
Zwilż skórę wodą, a następnie ogól ją długimi pociągnięciami. Jeśli wynik golenia jest niezadowalający, wymień głowicę na nową.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.
Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę.