Skip to main content

Escentric MoleculesMolecule 03 woda toaletowa unisex

5×
Escentric Molecules Molecule 03 woda toaletowa unisex
Escentric Molecules Molecule 03 woda toaletowa unisex
Zaoszczędź
349,00

Zaoszczędź 13%
100 ml
301,50

W magazynie | 301,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ECN0049

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Urok tego zapachu tkwi w tym, że świetnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn. Każdy znajdzie w nim coś innego, każdemu będzie pachnieć inaczej. Woda toaletowa unisex Escentric Molecules Molecule 03 to idealny towarzysz na co dzień, którym możesz podzielić się z Twoją drugą połową.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Skład

Złożenie
wetiweria
Grupy zapachów
inne

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.