Escentric MoleculesMolecule 01 + Patchouli woda toaletowa unisex

Escentric Molecules Molecule 01 + Patchouli woda toaletowa unisex
Escentric Molecules Molecule 01 + Patchouli woda toaletowa unisex
100 ml
537,66

W magazynie | 537,66 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ECN01239
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 20.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 20.01.2022

Otul się zapachem, który stanie się częścią Ciebie i Twoim znakiem rozpoznawczym. Wodę toaletową unisex Escentric Molecules Molecule 01 + Patchouli pokochasz już za pierwszym powąchaniem! Nigdy nie przestanie Cię zaskakiwać.

  • dla wszystkich, którzy lubią wyróżniać się z tłumu
  • zapach unisex

Ważna uwaga

Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Złożenie
liście paczuli, Iso E Super
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.