Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin woda toaletowa unisex

Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin woda toaletowa unisex
Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin woda toaletowa unisex
Nowość
100 ml
692,00

692,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ECN01238 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
czwartek 17.06.2021

Opis Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin
Skład

Idealne połączenie świeżości i nut owocowych – tym właśnie jest woda toaletowa unisex Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin . Ten zapach pełen pulsującej energii stanie się Twoim nieodzownym towarzyszem nie tylko na lato.

  • dla nienagannych optymistów
  • zapach unisex

Ważna uwaga

Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Złożenie
Iso E Super, mandarynka
Grupy zapachów
cytrusowe, drzewne

O marce Escentric Molecules

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.

Recenzje Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin