Escentric Molecules Escentric 03 woda toaletowa unisex

8×
Escentric Molecules Escentric 03 woda toaletowa unisex
Escentric Molecules Escentric 03 woda toaletowa unisex
100 ml
320,50

320,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ECN0048 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 16.06.2021
Nasze sklepy
środa 16.06.2021

Opis Escentric Molecules Escentric 03
Skład

Randka, impreza, a może spotkanie z przyjaciółmi? Woda toaletowa unisex Escentric Molecules Escentric 03 to właściwy wybór w każdej sytuacji. Wyróżnij się z tłumu i pokaż wszystkim Twoją wyjątkową osobowość.

  • zapach korzenny
  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
pieprz, limonka, imbir
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
irys, jaśmin, herbata
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, cedr, piżmo, drzewo sandałowe, skóra
Grupy zapachów
szyprowe

O marce Escentric Molecules

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.

Recenzje Escentric Molecules Escentric 038