Przejdź do głównej zawartości

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna

 Włoski dom mody Ermenegildo Zegna, noszący imię swojego założyciela, słynie przede wszystkim z luksusowych garniturów dla mężczyzn, szytych z najwyższej jakości tkanin.

Historia marki rozpoczęła się we włoskim Trivero w 1910 roku. Założył ją Ermenegildo Zegna, który marzył o firmie produkującej najpiękniejsze tkaniny na świecie. Jakość była dla niego najważniejsza, a ponadto zawsze troszczył się o swoich pracowników i środowisko naturalne. Co istotne, jego następcy postępują zgodnie ze spuścizną swojego protoplasty. W 1980 roku w Paryżu otwarto pierwszy butik Ermenegildo Zegna, a kolejne debiutowały w Londynie i Mediolanie. Włoska marka posiada obecnie ponad 500 sklepów na całym świecie.

Pierwsze perfumy Ermenegildo Zegna ujrzały światło dzienne w 1992 roku. Aktualnie Ermenegildo Zegna ma w swojej ofercie kilkadziesiąt męskich zapachów. Wypróbuj na przykład wodę toaletową Ermenegildo Zegna Uomo, kryjącą w sobie aromatyczne i drzewne tony, niepowtarzalną kompozycję oud Ermenegildo Zegna Indonesian Oud czy produkty do pielęgnacji twarzy po goleniu Ermenegildo Zegna.

cały tekst ukryć tekst