ElemisBody Exotics Lime and Ginger Salt Glow peeling orzeżwiający do ciała

2×
Elemis Body Exotics Lime and Ginger Salt Glow peeling orzeżwiający do ciała
Elemis Body Exotics Lime and Ginger Salt Glow peeling orzeżwiający do ciała
Zaoszczędź
230,00

Zaoszczędź 27%
490 g
166,00

W magazynie | 33,88 / 100 g, w tym VAT | Kod: ELE0079
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Kąp się w luksusie. Energetyzujący peeling do ciała Elemis Body Exotics Lime and Ginger Salt Glow łączy w sobie bogatą w minerały morską sól z orzeźwiającym zapachem limonki i imbiru. Ziarna soli i skórka z limonki złuszczają obumarłe komórki i dokładnie oczyszczają skórę.

Olej migdałowy wraz z bergamotą i kokosem nawilżają i odżywiają skórę. Rozpuść na skórze trochę solnej mikstury, by cieszyć się relaksującym masażem, któremu towarzyszy świeży zapach.

Właściwości:

  • złuszcza obumarłe komórki skóry i dokładnie ją oczyszcza
  • składniki odżywcze wygładzają i zmiękczają skórę
  • doskonale zmiękcza zrogowaciałą skórę na łokciach, podeszwach stóp czy kolanach
  • z orzeźwiającym zapachem limonki i imbiru

Skład:

  • sól morska – grube ziarna złuszczają obumarłe komórki skóry, oczyszczając ją i nawilżając
  • skórka z limonki – zapewnia delikatny efekt peelingu
  • imbir – zawiera olejki eteryczne, wspomaga zapobieganie skurczom mięśni

Sposób aplikacji:
Okrężnymi ruchami wmasuj peeling w skórę w prysznicu lub kąpieli. Skoncentruj się przede wszystkim na problemowych partiach, takich jak kolana, łokcie i stopy. Następnie spłucz wodą. Nie stosuj w czasie ciąży, na uszkodzoną skórę lub świeżo po goleniu. Nie nakładaj na twarz, unikaj kontaktu z oczami.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Elemis zrodziły się z pragnienia połączenia sił natury, nauki i substancji aromatycznych. Stan naszej skóry na twarzy i całym ciele jest bowiem bardzo ściśle połączony z naszymi zmysłami, dlatego należy zapewnić absolutną równowagę w tym zakresie. Brytyjska marka Elemis powstała w 1989 r. i dzięki swoim pionierskim preparatom bardzo szybko zajęła miejsce na pierwszej linii przemysłu kosmetycznego. Tworząc nowe produkty Elemis opiera się na kompleksowym podejściu do stylu życia. Skład kosmetyków Elemis jest bogaty w naturalne zasoby naszej planety. Ważnym składnikiem preparatów Elemis są substancje pochodzenia morskiego i roślinnego.
Wyjątkowe produkty Elemis są też stosowane w profesjonalnej terapii uzdrowiskowej, Kosmetyki Elemis są testowane dermatologicznie i mają udokumentowane działanie, potwierdzone szeroko zakrojonymi badaniami naukowymi.