Ecodenta Expert Extraordinary Whitening wybielający płyn do płukania jamy ustnej

4×
Ecodenta Expert Extraordinary Whitening wybielający płyn do płukania jamy ustnej
Ecodenta Expert Extraordinary Whitening wybielający płyn do płukania jamy ustnej
500 ml

Kod: ECD00823 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Ecodenta Expert Extraordinary Whitening
Właściwości

Higiena jamy ustnej na najwyższym poziomie i piękne zdrowe białe zęby! Wybielający płyn do płukania jamy ustnej Ecodenta Expert Extraordinary Whitening zadba o Twoje dziąsła oraz pomoże wybielić zęby. Ma formę przezroczystego płynu, który staje się czarny po potrząśnięciu.

Właściwości:

  • zapewnia długotrwałą świeżość jamy ustnej
  • chroni przed powstawaniem płytki nazębnej
  • odświeża oddech
  • ma właściwości wybielające zęby

Skład:

  • sole + olejek miętowy – zapewniają długotrwałe odświeżenie
  • węgiel dębowy – ma właściwości wybielające zęby
  • 95% składników pochodzenia naturalnego

Sposób użycia:
Dobrze wstrząśnij przed użyciem, aby płyn do płukania ust stał się czarny! Delikatnie naciśnij butelkę, aż dozownik się napełni. Po umyciu zębów lub jedzeniu płucz płynem jamę ustną przez 2 minuty. Po użyciu płynu przepłucz usta wodą, nie połykaj.

Wskazówka Notino:
Aby uzyskać jak najlepszy efekt, zaleca się stosowanie wraz z czarną wybielającą pastą do zębów bez fluoru Ecodenta Expert Black Whitening.

Właściwości

Efekt
wybielanie

Napisaliśmy o Ecodenta Expert Extraordinary Whitening
Artykuły

O marce Ecodenta

Pasty do zębów dostępne pod marką Ecodenta są efektem fuzji nowoczesnej nauki i przyrody. Produkuje się je z naturalnych substancji, które są korzystne dla zdrowia i nieszkodliwe dla środowiska. Pasty nie zawierają składników pieniących ani ściernych, nadtlenków, SLS ani parabenów.
Produkty Ecodenta powstają we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk Medycznych i są testowane przez stomatologów. Poszczególne preparaty wzbogacono o substancje czynne z wybranych roślin, które szybko, ale zarazem delikatnie eliminują problemy z zębami lub dziąsłami. Nie brakuje w nich też naturalnego źródła wapnia - kalidentu, który uszczelnia pęknięcia i uszkodzoną powierzchnię zębów, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i ma naturalne działanie dezynfekujące.
Pasty zawierają też substancję czynną teavigo, która znajduje się w zielonej herbacie, a jej efekty są udowodnione naukowo. Substancja ta ma działanie antybakteryjne, chroni zęby przed kamieniem i pozostawia w ustach uczucie świeżości przez długi czas. Chroń zęby czyszcząc je regularnie wysokiej jakości pastą do zębów!

Recenzje Ecodenta Expert Extraordinary Whitening4