Ecodenta Expert Extraordinary Whiteningwybielający płyn do płukania jamy ustnej

4×
Ecodenta Expert Extraordinary Whitening wybielający płyn do płukania jamy ustnej
Ecodenta Expert Extraordinary Whitening wybielający płyn do płukania jamy ustnej
500 ml
25,80

5,16 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ECD00823 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 3.12.2020
Nasze sklepy
czwartek 3.12.2020

Opis produktu Ecodenta Expert Extraordinary Whitening
Właściwości

Płyn do płukania jamy ustnej Ecodenta Expert Extraordinary Whitening nie tylko odświeża oddech, ale jednocześnie walczy z osadem nazębnym i pomaga zachować zdrowe dziąsła i zęby.

Właściwości:

  • zapewnia świeży oddech
  • niszczy bakterie
  • utrzymuje zdrowe dziąsła

Sposób użycia:
Po wyczyszczeniu zębów przepłucz usta płynem do płukania jamy ustnej przez tyle czasu, ile podano na opakowaniu, a potem wypluj.

Właściwości

Efekt
wybielanie

Napisaliśmy o Ecodenta Expert Extraordinary Whitening
Artykuły

O marce Ecodenta

p>Pasty do zębów dostępne pod marką Ecodenta są efektem fuzji nowoczesnej nauki i przyrody. Produkuje się je z naturalnych substancji, które są korzystne dla zdrowia i nieszkodliwe dla środowiska. Pasty nie zawierają składników pieniących ani ściernych, nadtlenków, SLS ani parabenów.
Produkty Ecodenta powstają we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk Medycznych i są testowane przez stomatologów. Poszczególne preparaty wzbogacono o substancje czynne z wybranych roślin, które szybko, ale zarazem delikatnie eliminują problemy z zębami lub dziąsłami. Nie brakuje w nich też naturalnego źródła wapnia - kalidentu, który uszczelnia pęknięcia i uszkodzoną powierzchnię zębów, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i ma naturalne działanie dezynfekujące.
Pasty zawierają też substancję czynną teavigo, która znajduje się w zielonej herbacie, a jej efekty są udowodnione naukowo. Substancja ta ma działanie antybakteryjne, chroni zęby przed kamieniem i pozostawia w ustach uczucie świeżości przez długi czas. Chroń zęby czyszcząc je regularnie wysokiej jakości pastą do zębów!

Recenzje Ecodenta Expert Extraordinary Whitening4