Dr Irena ErisBody Art Alabaster Scrub wygładzający peeling do ciała z alabastrem

Dr Irena Eris Body Art Alabaster Scrub wygładzający peeling do ciała z alabastrem
Dr Irena Eris Body Art Alabaster Scrub wygładzający peeling do ciała z alabastrem
Zaoszczędź
79,00

Zaoszczędź 6%
200 ml
74,00

W magazynie | 37,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: DRI1997
1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Peeling pod prysznic Dr Irena Eris Body Art Alabaster Scrub łagodnie i dokładnie usuwa ze skóry obumarłe komórki i pozostawia ją idealnie gładką.

Właściwości:

  • usuwa obumarłe komórki skóry
  • intensywnie nawilża
  • głęboko oczyszcza skórę
  • perfekcyjnie wygładza skórę

Sposób użycia:
Nanieś niewielką ilość peelingu na mokrą skórę. Masuj kolistymi ruchami, a potem dokładnie spłucz wodą. Nie używaj na skórę poparzoną przez słońce lub uszkodzoną.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris są ucieleśnieniem dobrego gustu i stylu. Tajemnica marki polega na holistycznym podejściu do piękna. Te unikalne kosmetyki wyróżniają się znakomitą jakością, innowacyjnością i skutecznością.
Firma Dr Irena Eris została założona w 1983 roku przez doktora farmacji, Irenę Eris. Mała firma, która początkowo zatrudniała tylko jednego pracownika i produkowała jeden typ kremu, z czasem rozwinęła się i aktualnie pracuje w niej 750 osób, które odpowiadają za najwyższy poziom produkcji i kontroli jakości. Obecnie w skład portfolio marki Dr Irena Eris wchodzi ponad 550 różnych produktów, które są dostępne w ponad 40 krajach na całych świecie.
Marka Dr Irena Eris już sześć razy otrzymała tytuł SUPERBRAND, jako jedyna firma kosmetyczna spośród 20 topowych międzynarodowych marek. W 2012 roku Dr Irena Eris jako jedyna polska i niefrancuska firma została członkiem prestiżowego stowarzyszenia luksusowych francuskich marek Comité Colbert.
Sekret sukcesu wyjątkowych preparatów kosmetycznych Dr Irena Eris tkwi w nowoczesnych metodach testowania stosowanych w badaniach naukowych. Marka Dr Irena Eris jest wierna ponadczasowym wartościom i ideałom, takim jak poszanowanie tradycji i etyczne postępowanie.