Dr. HauschkaBody Care puder jedwabny do ciała

1×
Dr. Hauschka Body Care puder jedwabny do ciała
Dr. Hauschka Body Care puder jedwabny do ciała
Zaoszczędź
138,60

Zaoszczędź 30%
50 g
96,50

W magazynie | 193,00 / 100 g, w tym VAT | Kod: DHA1016
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Właściwości:

  • zapewnia długotrwałe poczucie komfortu i czystości
  • odżywia i pielęgnuje skórę

Sposób użycia:
Odpowiedni do codziennego stosowania.

Pełna lista składników

ORYZA SATIVA STARCH, SERICA POWDER, SILICA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, COUMARIN, CITRONELLOL, CITRAL, GENTIANA LUTEA ROOT EXTRACT, QUERCUS ROBUR BARK EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, SOLUM DIATOMEAE. AUS NATÜRLICHEN ÄTHERISCHEN ÖLEN Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Właściwości

Rodzaj opakowania
proszek
Konsystencja
puder
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Dr. Hauschka | Markę Dr. Hauschka w 1967 r. wprowadziła na niemiecki rynek firma WALA, która założona została przez austriackiego chemika i antropozofa Rudolfa Hauschkę. Początkowo koncentrował się on przede wszystkim na homeopatii, później jednak postawił na rozwój produktów kosmetycznych. Jego holistyczne podejście przejawia się także w tym, że nie dzieli cer na rodzaje, traktując jej suchość, wrażliwość itp. jako stany przejściowe, które trzeba postrzegać przez pryzmat całego organizmu.
Mleczka do ciała, wody do włosów, balsamy… Kosmetyki Dr. Hauschka zawierają wyciągi z ziół leczniczych, hodowanych w tzw. ogrodach biodynamicznych WALA. Wszystkie rośliny przetwarzane są ręcznie i z dużą ostrożnością. Duży nacisk kładziony jest także na to, by esencje można było długo przechowywać, jednocześnie nie dodając do nich alkoholu.
Produkty Dr. Hauschka otrzymały certyfikat BDIH, co oznacza że nie są testowane na zwierzętach, a w ich składzie nie ma produktów pochodnych ropy naftowej, barwników syntetycznych czy substancji zapachowych. Przed wprowadzeniem na rynek przechodzą setki surowych kontroli. Na oddzielną wzmiankę zasługuje fakt, że stymulują one niektóre procesy przebiegające w skórze i respektują jej naturalny rytm. Z tych powodów chętnie stosuje je mnóstwo gwiazd światowego showbusinessu (Madonna, Julia Roberts itd.).
WALA wspiera kilka ciekawych projektów w obszarze rolnictwa ekologicznego. Między innymi pobiera olejki z afgánských róż oraz masło shea, uzyskiwane w tradycyjny sposób we wioskach Burkina Faso (państwo w zachodniej Afryce). Oprócz leków homeopatycznych i innych produktów, obecnie Dr. Hauschka ma w ofercie także wybrane środki do higieny jamy ustnej – np. pasty do zębów (marka Wala Vita). Zasadnicza część zysków dzielona jest równomiernie między pracowników…. Marka Dr. Hauschka na pewno zainteresuje wszystkich tych, którzy zajmowali się nauką filozofa Rudolfa Steinera, bliska jest im medycyna antropozoficzna, a także tych, którzy poszukują naturalnych kosmetyków w rozsądnych cenach czy też tych, którzy chcą wypróbować produkty pochodzące z rolnictwa biodynamicznego.