Dior J'adore mydło perfumowane dla kobiet

Dior J'adore mydło perfumowane dla kobiet
Dior J'adore mydło perfumowane dla kobiet
150 g
112,50

75,00 / 100 g, w tym VAT
Kod: CHD2025 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 14.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 14.04.2021

Opis Dior J'adore
Skład

Łagodne oczyszczanie to pierwszy krok wspaniałego rytuału upiększającego. To perłowe mydło przemienia się w lekką i delikatnie perfumowaną piankę. Jedwabny początek kąpieli zawiera relaksacyjny olejek z Ylang-Ylang, oraz niewysuszające, łagodzące skórę masło shea.

Skład

Konsystencja
mydło

O marce Dior

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość,taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy poświęcił cały swój wyjątkowy savoir-faire w opracowywaniu kompozycji marki. Każda z jego kreacji zapachowych jest deklaracją miłości do kwiatów Grasse.

Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior zdecydował się osiedlić w La Colle Noire, aby uprawiać swoje kwiaty i podążać za swoim marzeniem o perfumiarstwie. W 2006 roku François Demachy, twórca zapachów Dior, nawiązał ekskluzywną współpracę z producentami róży majowej, jaśminu, neroli i tuberozy, którzy dostarczają nam swoje uprawy. Razem z nimi zachowujemy wyjątkowe walory i mądrość tego regionu.

Recenzje Dior J'adore